Aniel Koendjbiharie, kandidaat nummer 46 op de DNA-lijst van OPTSU, stelt dat hij zich – indien verkozen – niet slaafs zal houden aan partijdiscipline. In een interview met de STVS gaf hij aan dat hij elk voorstel dat in het belang is van de samenleving, ongeacht van wie het komt, zal ondersteunen. “Er is geen ruimte meer voor oude vormen van politiek,” aldus de kandidaat.
ADVERTENTIE
De samenleving mag van hem verwachten dat hij altijd quorum zal verlenen. “Ik word betaald door het volk, en dat geeft mij de kracht om mijn verantwoordelijkheid in het parlement serieus te nemen,” verklaarde hij. Koendjbiharie e benadrukte dat hij in contact zal blijven met zijn partij OPTSU, maar dat hij zelf invulling zal geven aan zijn werkhouding.
Volgens hem is het essentieel dat alle 51 assembleeleden samenwerken aan het oplossen van de noden van de bevolking. Zelf wil hij zich vooral inzetten voor mensen met een beperking, evenals voor dak- en thuislozen en seniorenburgers – groepen die volgens hem structureel worden genegeerd in het beleid. Hij pleit voor gericht beleid dat hun levensomstandigheden daadwerkelijk verbetert.
Koendjbiharie vindt dat het tijd is voor een nieuwe politieke cultuur, waarin eerlijkheid en integriteit centraal staan. “We moeten af van de politiek zoals die vijftig of zestig jaar geleden werd gevoerd,” zei hij.
Hij richtte zich tot de zwevende kiezers en jongeren die voor het eerst gaan stemmen. De OPTSU-kandidaat riep hen op om hun stem uit te brengen op OPTSU, de partij die hem heeft voorgedragen.
“Geef iemand die nog nooit een kans heeft gehad nu wél die ruimte. Als mensen niet gaan stemmen, laten ze de deur open voor degenen die ze juist niet aan de macht willen zien,” aldus Koendjbiharie.
- Khudabux: vanwege partijdigheid ging Baitali in beroep bij …..
- Van militair tot kapper: samenleving spreekt president tijd…..
- Column: Geld regeert de verkiezingen: Kapitaal versus integ…..
- Colporteur oproepingskaarten voor verhoor opgebracht door d…..
- Paraplantages: ‘President en VHP niet officieel ontvangen b…..
- Project Weg naar Zee niet stopgezet..
- Regering breidt Project Schoolbroodpakket uit naar 180 scho…..
- Simons: ‘We willen het beter doen dan deze huidige regerin…..
- Roemer: Suriname moet economische cultuur ontwikkelen en to…..
- President in dialoog met burgers en strategische beroepsgro…..
- Regering moet ook andere vormen van belastingen innen, zegt…..
- Sranan Lobi Dey: tijd voor eenheid en verbondenheid..
- Inbraak bij Kirpalani-magazijn: bewaker vastgebonden..
- Carolina Salimah Tjitrodipo..
- Ode aan de zorg: AZP eert verpleegkundigen en verzorgenden..
- Minister Nurmohamed zal geen ‘halve gebouwen of bruggen’ ac…..
- Cruciale stap in verdere ontwikkeling: De Arend krijgt form…..
- Woning van bushouder leeggeroofd bij inbraak, grote geldbed…..
- Bedrijfsleven en ROM voeren een-op-een overleg..
- Bedrijfsleven nauwer betrokken bij vernieuwing beroepsonder…..
- Wang: “Hypocriete vergelijking met China past niet bij Suri…..