door Steven Seedo
PARAMARIBO — Surinames populaire allround formatie Kasimex House Band heeft dit weekend twee optredens op het eiland Aruba. “We zijn er heel enthousiast over om de Surinaamse Kasimex-vibe voor ze te brengen op Aruba, voor zowel de Surinamers daar als de Arubanen natuurlijk”, vertelt bandleider tevens toetsenist John Clay aan de Ware Tijd. Met de groep reizen ook dj Insane en de zangeres Tanya Kasan mee.ADVERTISEMENT
De optredens zijn vrijdag en zondag in Bochincha Container Yard in de hoofdstad Oranjestad, waarbij de eerste show gratis is. “Het is niet de eerste keer dat we Aruba aandoen. We zijn in november 2013 als groep op vakantie geweest. Deze keer wordt het dus anders”, stelt Clay. De formatie keert maandag terug.
“De vraag naar de groep op het eiland was groot, vooral onder de Surinamers die er wonen”Yuli Karsodjojo
De Kasimex House Band wordt gehaald door Sur-Ya Bar & Restaurant, dat een halfjaar terug werd geopend in de Bochincha Food Yard in Oranjestad. “De vraag naar de groep op het eiland was groot, vooral onder de Surinamers die er wonen”, meent Yuli Karsodjojo, eigenaar van het bar-restaurant, in gesprek met de Ware Tijd.
Kasimex, voor menigeen de nummer 1-allround band van Suriname, is de eerste groep die door Sur-Ya Bar & Restaurant is vastgelegd. Er is, zegt Karsodjojo, grote vraag naar Surinaamse groepen op Aruba vanwege hun gevarieerd repertoire. Ze spelen van baithak gana, potjo potjo, bigi poku tot reggae en dancehall, waardoor eenieder aan zijn trekken komt. Ook hebben Surinamers op Aruba niet echt ontspanning, die zij leuk vinden, stelt Karsodjojo.
- DNL-voorzitter Dharm Mungra: ‘Valutaveiling CBvS paniekreac…..
- Het doek lijkt te vallen voor de president en zijn VHP..
- OPTSU: Opschorting projecten schort overtreden wetten niet …..
- Nurmohamed: ‘Ontwateringsprobleem tegen 2030 grotendeels op…..
- Onrust binnen onderwijsbond groeit: “Te weinig transparanti…..
- ÇA SUFFIT VERHOOGDE GRENSCONTROLE IN HET OOSTEN..
- Eigenaar en arbeiders ingesloten na mishandelen winkeldief..
- Twaalf maanden cel voor chanteren vrouw met gehackte naaktb…..
- Druilige Witte Donderdag..
- Betaling Cubaanse leerkrachten laat op zich wachten door on…..
- Veertigplusser overlijdt na elektrocutie..
- 78-jarige Guyanees steekt man neer na aanrijding..
- Rechter dreigt Trump-regering met vervolging om deportaties…..
- Theresia Emelina Bobson (86) Amsterdam 14-4-2025..
- Vera Roseline Williams (80) Paramaribo 14-4-2025..
- Brazilië erkent recordrisico op schulden dit jaar..
- Ramadhin weerlegt kritiek nieuw gebouw Volksgezondheid..
- Man ingesloten voor verkrachting en mishandeling partner..
- Water moet sneller wegtrekken in Morgenstond na installatie…..
- Column: Roeien met de riemen …..
- Belfort bij zijn uitvaart geroemd om zijn recht-door-zee ho…..