WANICA — Tijdens de werkzaamheden van de Energiebedrijven Suriname (EBS) rond het aanleggen van de 110kV-transmissielijn is de waterleidingbuis in de omgeving Leiding 9A en Leiding 8 beschadigd. Daardoor is er een lage waterdruk in het gebied, meldt de EBS donderdag in een persbericht. Aangegeven wordt dat er alles aan wordt gedaan om het ongemak zo beperkt mogelijk te houden.
Het nutsbedrijf zegt samen met de Surinaamsche Waterleidingmaatschappij (SWM) bezig te zijn de asbestbuis te vervangen met een nieuwe. “Echter, doordat niet alle benodigde materialen op tijd zijn aangekomen, lopen de reparatiewerkzaamheden vertraging op.” De EBS vraagt de bewoners daarom voorzorgsmaatregelen te treffen.
De aanleg van de 110kV-transmissielijn van het onderstation aan de Vijfde Rijweg naar het onderstation aan de Toevluchtweg is intusssen voor 70 procent voltooid. Momenteel worden de funderingen gestort en de masten verder opgebouwd. Hoewel het project voorspoedig verloopt, geeft de EBS toe dat er enkele uitdagingen zijn. Het beschadigen van de waterleidingbuis, ondanks de voorzorgsmaatregelen die zijn getroffen bij het verplaatsen van de mobiele hei-installatie over de weg, is daar één van.
- Raghoebarsing bij 9e IMF-review: “Kiezen voor continuïteit …..
- Bromfietser sterft na frontale botsing..
- Verhuld verzet tegen het homohuwelijk..
- Bee: ABOP mag niet ontbreken in regering na verkiezingen..
- De vele molenstenen om Santokhi’s nek (6): De koppigheid va…..
- Ramadhin: “Verbetering gezondheidszorg vraagt om tijd, over…..
- PRESIDENT SANTOKHI (TWEEDE TERMIJN?)..
- ABOP verwelkomt Alice Amafo weer in de partij..
- Verkiezingen op een Kruispunt..
- Na decennia krijgen bewoners Alkmaar schoon drinkwater..
- Parmessar stelt vragen over voedselveiligheid en distributi…..
- Bromfietser laat leven bij frontale botsing..
- KPS: operatie “Blitz” uitgevoerd afgelopen weekend..
- Nieuw ILO-rapport: Onvoldoende vooruitgang arbeidsmarkt Lat…..
- Duitsland Stijgt naar Wereldwijde Top 5 van Militaire Uitga…..
- Overeenkomst met Benelux over visum en migratie..
- Centrale Bank van Suriname heet binnenkort anders: Chinese …..
- Jaarlijks 15 tot 20 nieuwe gevallen van kinderkanker in Sur…..
- EX-PILOOT BEKRITISEERT BELEID SLM..
- Hovenierscursus voor jongeren in Paramaribo..
- Caricom-top in Barbados wordt ‘cruciale’ meeting..