WANICA — Tijdens de werkzaamheden van de Energiebedrijven Suriname (EBS) rond het aanleggen van de 110kV-transmissielijn is de waterleidingbuis in de omgeving Leiding 9A en Leiding 8 beschadigd. Daardoor is er een lage waterdruk in het gebied, meldt de EBS donderdag in een persbericht. Aangegeven wordt dat er alles aan wordt gedaan om het ongemak zo beperkt mogelijk te houden.
Het nutsbedrijf zegt samen met de Surinaamsche Waterleidingmaatschappij (SWM) bezig te zijn de asbestbuis te vervangen met een nieuwe. “Echter, doordat niet alle benodigde materialen op tijd zijn aangekomen, lopen de reparatiewerkzaamheden vertraging op.” De EBS vraagt de bewoners daarom voorzorgsmaatregelen te treffen.
De aanleg van de 110kV-transmissielijn van het onderstation aan de Vijfde Rijweg naar het onderstation aan de Toevluchtweg is intusssen voor 70 procent voltooid. Momenteel worden de funderingen gestort en de masten verder opgebouwd. Hoewel het project voorspoedig verloopt, geeft de EBS toe dat er enkele uitdagingen zijn. Het beschadigen van de waterleidingbuis, ondanks de voorzorgsmaatregelen die zijn getroffen bij het verplaatsen van de mobiele hei-installatie over de weg, is daar één van.
- Ramadhin reageert fel op beschuldigingen van Amzad Abdoel..
- Parmessar wijst op kansen en uitdagingen bij overeenkomst m…..
- HISTORISCHE LEEGVERKOOP SURINAAMSE GROND..
- VHP ENIGE OPTIE OP 25 MEI?..
- Jack Uden onderscheiden door Satya Dharma..
- Grens..
- Bewoners Alkmaar krijgen binnenkort schoon drinkwater..
- Reactie op schrijven VIDS..
- ‘The Myth of El Dorado’ krijgt vervolg met ‘uilen ser…..
- Advocaat vraagt rechter om gedeeltelijke vernietiging van d…..
- NOODZAAK, HOOFDZAAK, BIJZAAK..
- Wegomlegging Havenlaan Zuid voor ceremoniële naamsveranderi…..
- ‘Groene Ontwikkelingsstrategie’ heeft breed dra…..
- Reactie NDP op dWT: misinformatie of desinformatie?..
- NPS GING DRIE KEER IN DE FOUT..
- PRESIDENT GEERLINGS-SIMONS..
- Waarom Surinam Airways niet groter kan worden..
- Rusland: deze verkiezingen de belangrijkste in 50 jaar tijd..
- Volleyballers Yelyco sturen SVV met hangende hoofden terug..
- President Santokhi naar Barbados voor Caricom-top..
- Truckeigenaar die illegaal grofvuil dumpt ‘ernstig aangespr…..