Het Kabinet van de President weerspreekt dat er op het Onafhankelijkheidsplein geparkeerd kan worden. Er zou een strik parkeerverbod zijn, staat in een persbericht van het kabinet, dat bepaalt over dit plein. De verklaring wordt uitgebracht naar aanleiding van diverse beweringen via social media, als zou het plein een parkeerplaats zijn geworden.
NDP-parlementariër Stephen Tsang is één van de personen die hierover schreef op zijn Facebook-pagina. Hij schreef: ‘Onafhankelijkheidsplein kon tron parkeerplaats? Inclusief parkeerwachter. Saipsa in a kondre? Respectloos beleid…’.
Het kabinet zegt zich ervan bewust te zijn dat parkeren rondom het Onafhankelijkheidsplein een uitdaging kan zijn, maar dit rechtvaardigt niet dat bezoekers hun voertuig op het plein parkeren. ‘Wij hebben echter geconstateerd dat sommige personen zich hieraan schuldig maken’, schrijft het kabinet.
Het kantoor van de president benadrukt dat parkeren op het Onafhankelijkheidsplein strikt verboden is. Bij overtreding van dit verbod zullen de nodige maatregelen worden getroffen. Kabinet: ‘wij verzoeken u dan ook vriendelijk om hieraan mee te werken en gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving’.
- Solar Project Kabalebo Nature Resort officieel in gebruik g…..
- Plein: ‘Wij blijven ons richten op vraagstukken die de same…..
- Vandaag regen en onweersbuien..
- Rosita Florentine Huyshest (88) Rotterdam 10-2-2025..
- Vliegtuig crasht op landingsbaan Toronto, zeker 15 gewonden..
- Ingrid Virginia Jordan (66) Groningen 14-2-2025..
- Edwin Franciscus De Noten (86) Diemen/Amsterdam 16-2-2025..
- 16 politieke partijen hebben afspraak met CHS..
- Wegomlegging Nieuwe Haven..
- Column: Overloop polonaise in volle gang..
- President neemt deel aan 48ste Caricom Staatshoofden Vergad…..
- Hernhutterstraat overbelast: verkeer- en gezondheidsrisico’…..
- Bhikharie geschokt door aanwezigheid King bij ABOP-manifest…..
- Minister Mathoera: ‘Mijn doel is Suriname te dienen’..
- Amafo terug naar ABOP, sluit zich aan bij strijd tegen armo…..
- VLS stopt onderhandelingen met OPSTU..
- Tropenbos Suriname focust dit jaar verder op versterking va…..
- Justitiële delegatie Curaçao volgt inkijkstage bij Juspol..
- VK biedt Oekraïne vredestroepen aan, Europese vastberadenhe…..
- Jongen loopt hoofdwond op na speelse ruzie met broer..
- Drie verdachte van diefstal gascilinders aangehouden..