Het Kabinet van de President weerspreekt dat er op het Onafhankelijkheidsplein geparkeerd kan worden. Er zou een strik parkeerverbod zijn, staat in een persbericht van het kabinet, dat bepaalt over dit plein. De verklaring wordt uitgebracht naar aanleiding van diverse beweringen via social media, als zou het plein een parkeerplaats zijn geworden.
NDP-parlementariër Stephen Tsang is één van de personen die hierover schreef op zijn Facebook-pagina. Hij schreef: ‘Onafhankelijkheidsplein kon tron parkeerplaats? Inclusief parkeerwachter. Saipsa in a kondre? Respectloos beleid…’.
Het kabinet zegt zich ervan bewust te zijn dat parkeren rondom het Onafhankelijkheidsplein een uitdaging kan zijn, maar dit rechtvaardigt niet dat bezoekers hun voertuig op het plein parkeren. ‘Wij hebben echter geconstateerd dat sommige personen zich hieraan schuldig maken’, schrijft het kabinet.
Het kantoor van de president benadrukt dat parkeren op het Onafhankelijkheidsplein strikt verboden is. Bij overtreding van dit verbod zullen de nodige maatregelen worden getroffen. Kabinet: ‘wij verzoeken u dan ook vriendelijk om hieraan mee te werken en gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving’.
- SLM vliegt weer op route Paramaribo-Cayenne-Belem..
- Suvobo-secretaris Manhoef: ‘Nieuwe regels ter voorbereiding…..
- Ruim 150 zwarte zwaardwalvissen gestrand bij Tasmanië, wein…..
- Irène Sijpenhof – Belfor (81) Amsterdam 16-2-2025..
- Naomi Eliza Robinson (95) Paramaribo 16-2-2025..
- Onderzoek moord inspecteur Gooding voor 3e keer opgestart..
- Eddy Wijngaarde ontvangt Rotary Vocational Excellence Award…..
- Voor dodelijk aangereden door bromfietser..
- OPTSU streeft naar 8 zetels; wil een optie zijn..
- VS-deportaties leggen mensensmokkel vanuit India via Surina…..
- Inkomsten SWM nog niet op het gewenste niveau..
- KPS voert Operatie Blitz uit..
- Suriname evalueert corruptiebestrijding tijdens UNCAC revie…..
- Illegale vissers aangehouden, vergunninghouders betalen fik…..
- Twee Guyanezen aangehouden na drugsinval Ladesmastraat..
- Sollicitaties voor Ordedienst verkiezingen 2025 begonnen..
- OPTSU wordt sterke optie voor Surinaamse kiezers..
- Guyanese vissers opereerden met vervallen vergunningen derd…..
- Kinderen Mytylschool volgen spoken word en dansworkshops..
- Verzoek invrijheidstelling Jongaman in strafzaak Bordo afge…..
- DA’91 slaat alarm: ‘Onze soevereiniteit staat op het sp…..