Hakiem Lalmohamed (27), de jongste parlementariër in het college 2025-2030, zal zich de komende periode voornamelijk richten op jeugd- en onderwijsbeleid. Volgens hem is het onwenselijk dat meerdere ministeries zich bezighouden met jeugd- en jongerenaangelegenheden, terwijl er al een directoraat Jeugdzaken bestaat.
Daarnaast vindt Lalmohamed dat het onderwijs aanzienlijk verbeterd moet worden. Hij pleit ervoor om niet blind alles van het Westen over te nemen, maar ook te kijken naar succesvolle onderwijsmodellen binnen de regio. Hij stelt voor dat de overheid actief samenwerkt met alle relevante belangengroepen om het onderwijs en de ontwikkeling van jongeren te versterken.
In een interview met TBN Prime Alert benadrukt de volksvertegenwoordiger van de VHP uit Commewijne dat hij, ondanks zijn district, alle regio’s gelijk zal behandelen, in lijn met het systeem van landelijke evenredigheid. Toch benoemt hij enkele urgente problemen in zijn eigen district.
Zo beschikken niet alle huishoudens over toegang tot schoon drinkwater, en vormt het gebrek aan infrastructuur – met slechts één brug voor in- en uitgaand verkeer – een knelpunt voor bewoners en bedrijven.
Ook ontbreekt het Commewijne aan voldoende recreatiemogelijkheden voor jongeren. Lalmohamed ziet dit als een belangrijk aandachtspunt. Volgens hem biedt het district daarnaast grote potentie op het gebied van landbouw, visserij en toerisme. Met gericht en consistent beleid kunnen deze sectoren bijdragen aan duurzame ontwikkeling en maatschappelijke vooruitgang.
- Nationale Bloedbank krijgt forse donatie van Rotary Quota..
- Soni Claver Sanmoekmin..
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..