PARAMARIBO — Subisco International heeft haar 41-jarig bestaan gevierd met de schenking van Softlove-producten aan het Sint Vincentius Ziekenhuis. De jaardag op 4 augustus viel te midden van de borstvoedingsweek (1-7 augustus). Met de geste wil de onderneming moeders ondersteunen in de bijzondere fase van het moederschap en bijdragen aan een gezondere start voor moeder en kind.
Volgens directeur Dharmin Bishesar werkt Subisco International al meer dan dertig jaar nauw samen met leveranciers als Unilever en Pentreet, die ook actief zijn betrokken bij projecten. Hij noemde onder meer de recente renovatie van kamer 37 op de afdeling Gynaecologie van het Sint Vincentius Ziekenhuis.
“We willen zelf de controle houden om de kwaliteit te waarborgen en zo het beste te doen voor de gemeenschap”Subisco International-directeur Dharmin Bishesar
Bishesar gaf aan dat zijn bedrijf dagelijks aanvragen voor donaties ontvangt die zorgvuldig worden beoordeeld om misbruik te voorkomen. Hij benadrukte het belang van kwaliteit en verantwoordelijkheid binnen zijn organisatie. “We willen zelf de controle houden om de kwaliteit te waarborgen en zo het beste te doen voor de gemeenschap.”
In het 41-jarige bestaan is Subisco International volgens eigen zeggen uitgegroeid tot een betrouwbare en toonaangevende marktspeler. Ze wordt gedreven door hechte samenwerkingen met klanten, partners en medewerkers en gericht op verdere groei en innovatie, geeft de onderneming aan.
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..
- Chef-staf Akiemboto: ‘Mijn focus is vanaf nu op de toekomst…..
- Geen bevel van minister Misiekaba voor verwijdering dakloze…..
- Ontheffing topfunctionarissen Financien vanwege nieuwe inzi…..
- Minister Huur start oriëntatie met Directie Duurzame Ontwik…..
- Diplomaten die terug worden geroepen zullen worden ingezet..
- ‘Moeder Suriname’ bekroond met Kristallen Film na 10.000 bi…..
- OAS wijst beschuldigingen van corruptie en machtmisbruik Ra…..
- President Geerlings-Simons bespreekt bilaterale samenwerkin…..
- Nuravni Sallons onderscheiden bij TOYP Suriname 2025..
- Nieuwe Staatsraad-leden beëdigd..
- Sergio Gentle: “Pg Paragsingh gaf onbevoegd bevel tot mijn …..
- OAS noemt beschuldigingen tegen Ramdin ongegrond en misleid…..
- SSB lanceert digitale Import-Export Gids voor ondernemers..
- Guyana heeft laagste recidivecijfers ten opzichte van Surin…..
- Gerenoveerde kamers van Huize Ashiana nu bewoond door 76 ou…..