PARAMARIBO — Subisco International heeft haar 41-jarig bestaan gevierd met de schenking van Softlove-producten aan het Sint Vincentius Ziekenhuis. De jaardag op 4 augustus viel te midden van de borstvoedingsweek (1-7 augustus). Met de geste wil de onderneming moeders ondersteunen in de bijzondere fase van het moederschap en bijdragen aan een gezondere start voor moeder en kind.
Volgens directeur Dharmin Bishesar werkt Subisco International al meer dan dertig jaar nauw samen met leveranciers als Unilever en Pentreet, die ook actief zijn betrokken bij projecten. Hij noemde onder meer de recente renovatie van kamer 37 op de afdeling Gynaecologie van het Sint Vincentius Ziekenhuis.
“We willen zelf de controle houden om de kwaliteit te waarborgen en zo het beste te doen voor de gemeenschap”Subisco International-directeur Dharmin Bishesar
Bishesar gaf aan dat zijn bedrijf dagelijks aanvragen voor donaties ontvangt die zorgvuldig worden beoordeeld om misbruik te voorkomen. Hij benadrukte het belang van kwaliteit en verantwoordelijkheid binnen zijn organisatie. “We willen zelf de controle houden om de kwaliteit te waarborgen en zo het beste te doen voor de gemeenschap.”
In het 41-jarige bestaan is Subisco International volgens eigen zeggen uitgegroeid tot een betrouwbare en toonaangevende marktspeler. Ze wordt gedreven door hechte samenwerkingen met klanten, partners en medewerkers en gericht op verdere groei en innovatie, geeft de onderneming aan.
- Nieuwe minister, oud verhaal..
- Albert Ramdin beschuldigd van buitensporige uitgaven, nepot…..
- Oud-Israëlische veiligheidschefs waarschuwen voor escalatie….
- Tesla sluit $16,5 miljard deal met Samsung: grote test voor….
- Beeld van ‘pornografische’ zeemeermin wordt verwijderd in D….
- Voormalig MI5-baas overleden op 90-jarige leeftijd.
- Benoeming Sewcharan in Staatsraad: versterking voor instit…..
- Regering afwezig in Newmont-crisis..
- AU-missie bevestigt doden van meer dan 50 al-Shabab-strijde….
- OAS secretaris-generaal wijst aantijgingen van de hand..
- Onderzoek Biza..
- Albert Ramdin van OAS beschuldigd van spilzucht, vriendjesp….
- Twee politieambtenaren verdacht van verduistering SRD 1 mil….
- Drie ontsnapte arrestanten uit cellenhuis Santodorp gezocht….
- Al sinds 2010 felle kritiek op hoge directiesalarissen.
- Artsen waarschuwen voor onbekende verlammingsziekte in Gaza..
- Chinese ambassadeur vol lof over Suriname..
- Artiesten eren scheidende operationeel manager Nederlandse …..
- MinOWC scherpt doorstroomcriteria aan voor Imeao-leerlingen..
- Opmerkelijk – 2-jarig meisje in koffer gestopt in Nieuw-Zee….
- Politie heeft een serieus probleem .