De initiatiefgroep, bestaande uit acht personen die de lange onderhandelingen hebben gevoerd om te komen tot de samenwerking van partijen onder de naam OPTSU, heeft haar werk afgerond. Haar rol is uitgespeeld en de leden hebben verder geen politieke ambities.
De opdracht was om gelijkgerichte partijen bij elkaar te brengen en daarmee een serieuze optie te bieden voor de kiezers. Dit zei Iwan Poerschke namens de initiatiefnemers tijdens een nationaal congres, waarbij de samenwerking werd geproclameerd. De initiatiefgroep blijft op de achtergrond de samenwerking ondersteunen om de gestelde doelen te behalen.
Volgens Poerschke hebben de onderhandelaars volledig vertrouwen in de combinatie en zijn ze ervan overtuigd dat ze een alternatief zullen bieden voor de kiezers op 25 mei 2025. De vertegenwoordiger van de initiatiefgroep zei dat het volk duidelijk een keuze moet maken, omdat het anders volgens hem weer zal leiden tot een regering met een Nieuw Front- of NDP-signatuur.
OPTSU biedt zich nu aan om veranderingen door te voeren binnen het beleid. Hij vreest dat, als de kiezers onverschillig blijven of opnieuw voor het oude kiezen, het land op dezelfde plek zal blijven.
Poerschke is van mening dat het volk alles wat er de afgelopen 50 jaar is gebeurd, moet afwijzen. Er komt binnenkort een gezamenlijk verkiezingsprogramma dat aan de samenleving gepresenteerd zal worden.
- Trumps FBI-directeur Patel bevestigd na nipte stemming in S…..
- Georgine Irene Clarke (81) Lelystad 18-2-2025..
- Elseline Harriette Angelique Fa-Si-Oen (109) Amsterdam 14-2…..
- DNL selectief met aannemen van financiële schenkingen..
- Justitie en Politie neemt nog eens 15 voertuigen in ontvang…..
- Tweede zege Schakel de Flora in basketbalcompetitie..
- Reyme: A20 heeft een deel van de waarborgsom moeten lenen..
- Kioe A Sen: uitspraken bevelhebber Guyana in Surinaamse med…..
- A20 neemt lening voor waarborgsom..
- Mathoera: “Geen onverantwoordelijke regering voor Surinam…..
- DNA eensgezind: Telesur kan omgezet worden in een NV..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Jamilhio Rigters debuteert op Jamaica..
- Regering wijzigt ontwerpwet grondenrechten en dient nota va…..
- Algemene Vergadering moet bepalen wie kandidaten zijn van d…..
- Miljoenen euro’s voor onderzoek naar slavernijverleden..
- Achterlangs boroman binnensluipstrategie van politici moet …..
- Veel schade door brand in pand Abonestraat..
- Eddy Wijngaarde krijgt Rotary Vocational Excellence Award 2…..
- Wagenpark politie versterkt..
- Regering neemt cruciale besluiten in strijd tegen corruptie..