De initiatiefgroep, bestaande uit acht personen die de lange onderhandelingen hebben gevoerd om te komen tot de samenwerking van partijen onder de naam OPTSU, heeft haar werk afgerond. Haar rol is uitgespeeld en de leden hebben verder geen politieke ambities.
De opdracht was om gelijkgerichte partijen bij elkaar te brengen en daarmee een serieuze optie te bieden voor de kiezers. Dit zei Iwan Poerschke namens de initiatiefnemers tijdens een nationaal congres, waarbij de samenwerking werd geproclameerd. De initiatiefgroep blijft op de achtergrond de samenwerking ondersteunen om de gestelde doelen te behalen.
Volgens Poerschke hebben de onderhandelaars volledig vertrouwen in de combinatie en zijn ze ervan overtuigd dat ze een alternatief zullen bieden voor de kiezers op 25 mei 2025. De vertegenwoordiger van de initiatiefgroep zei dat het volk duidelijk een keuze moet maken, omdat het anders volgens hem weer zal leiden tot een regering met een Nieuw Front- of NDP-signatuur.
OPTSU biedt zich nu aan om veranderingen door te voeren binnen het beleid. Hij vreest dat, als de kiezers onverschillig blijven of opnieuw voor het oude kiezen, het land op dezelfde plek zal blijven.
Poerschke is van mening dat het volk alles wat er de afgelopen 50 jaar is gebeurd, moet afwijzen. Er komt binnenkort een gezamenlijk verkiezingsprogramma dat aan de samenleving gepresenteerd zal worden.
- Eersteklassers Lyzecks stoppen opmars Yelyco 2..
- Trump heeft openlijke kritiek op Zelensky en noemt hem een …..
- Nog uitdagingen voor partijen na registratie bij CHS..
- Diverse dringende besluiten goedgekeurd tijdens regeringsra…..
- Registratie politieke partijen is begonnen..
- Somohardjo kondigt enkele ‘bommen’ aan..
- Maurice Roemer mag jaar langer door als governor Centrale B…..
- Column: Kop op, Issam Asinga!..
- NDP presenteert verkiezingsprogramma 2025-2030 in Ocer..
- President Santokhi aangekomen in Barbados..
- Slechts 16,07 procent kustvlakte checkt kiezerslijsten..
- Minister Amoksi bezorgd over explosieve stijging overuren b…..
- Het pensioenstelsel van Suriname:..
- VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en duurzam…..
- ABOP en Amazone Partij Suriname tekenen overeenkomst..
- Bus- en boothouders roeren zich..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden – 19 Februari 2025..
- NDP presenteert 12 strategische pijlers..
- Wijngaarde geëerd met Rotary Vocational Excellence Award..
- Nibte: “Coronianen moeten niet ontmoedigd worden door nieuw…..
- Voetgangster (43) overlijdt na te zijn aangereden door brom…..