Inder Gangabisoensingh van het directoraat Openbaar Groen & Afvalbeheer, is deze week ter beschikking gesteld van de minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO). Bij de bekendmaking hierover werd gesteld dat er ernstige onregelmatigheden zijn geconstateerd op dit directoraat. Hierdoor voelt Gangabisoensingh zich ernstig aangetast in zijn goede naam en eer.
De onduidelijkheid bij minister Stephen Tsang, ligt volgens Gangabisoensingh bij de post directievoering. Dit is een potje dat wordt vrijgemaakt bij de uitvoer van projecten, zodat logistieke zaken geregeld kunnen worden. Hij noemt als voorbeeld de controle op de uitvoering van werkzaamheden. Daarvoor kunnen declaraties worden ingediend voor bijvoorbeeld benzinevergoeding.
Gangabisoensingh stelt dat het beheer over deze middelen, nimmer bij hem was maar bij de onderdirectoraten zelf. Ook zijn de declaraties steeds cash uitbetaald; de bonnen hiervoor zijn terug te vinden. Hij vindt het jammer dat mensen onnodig gecriminaliseerd worden wanneer om politieke redenen een wisseling van de wacht plaatsvindt.
Kort na het aantreden van de nieuwe minister, zijn 86 medewerkers van Openbaar Groen & Afvalbeheer, thuisgezet. Het zou gaan om laatste moment benoemingen, waarvoor de documentatie niet orde was.
Gangabisoensingh betreurt dat het ministerie op deze wijze omgaat met het aangetrokken personeel. Hij legt uit dat ruim 500 mensen uit de dienst getreden zijn in de afgelopen vijf jaar. Ook vindt vergrijzing op de afdeling plaats. Dat er nu 86 mensen in dienst zijn genomen, is meer dan nodig om het werk te kunnen uitvoeren, stelt Gangabisoensingh.
- Open dag FHR: ‘De echte uitdaging begint nu pas’..
- Simone Badal pleit voor Caribisch kankeronderzoek..
- Jess Glynne boos op het Witte Huis om misbruik van lied..
- Dua Lipa krijgt Kosovaarse nationaliteit van president..
- Pamela Anderson en Liam Neeson zorgen voor speculatie..
- Priyanka Chopra mogelijk terug in Bollywood met ‘Love &…..
- IDB wijst op contractbreuk Suriname bij uitvoering vonnis V…..
- Dagblad Suriname, maandag 4 augustus 2025..
- Essed: helft ministersteam lijkt geschikt..
- Populistische liefdadigheid bij gebrek aan armoedebeleid..
- Cultuur, regen en ritme kleuren festivalweekend in Nickerie..
- Geef slachtoffers een stem in de rechtszaal..
- Driedaags Festival De Guianas gehouden in Nickerie..
- Militairen en leden KPS sluiten meertalige taaltraining suc…..
- Vooruitgang in samenwerking tussen Caribisch gebied en Afri…..
- GERHARDINA PAULINA WOLFF (100) Paramaribo 28-7-2025..
- ‘NPS fractiefonds lost niets op’..
- Geld en cocaïne gestolen bij politie..
- Grassalco wil export uitbreiden binnen de Caribische regio..
- TCT moet gebouw Jaggernath Lachmonstraat ontruimen door eno…..