Inder Gangabisoensingh van het directoraat Openbaar Groen & Afvalbeheer, is deze week ter beschikking gesteld van de minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO). Bij de bekendmaking hierover werd gesteld dat er ernstige onregelmatigheden zijn geconstateerd op dit directoraat. Hierdoor voelt Gangabisoensingh zich ernstig aangetast in zijn goede naam en eer.
De onduidelijkheid bij minister Stephen Tsang, ligt volgens Gangabisoensingh bij de post directievoering. Dit is een potje dat wordt vrijgemaakt bij de uitvoer van projecten, zodat logistieke zaken geregeld kunnen worden. Hij noemt als voorbeeld de controle op de uitvoering van werkzaamheden. Daarvoor kunnen declaraties worden ingediend voor bijvoorbeeld benzinevergoeding.
Gangabisoensingh stelt dat het beheer over deze middelen, nimmer bij hem was maar bij de onderdirectoraten zelf. Ook zijn de declaraties steeds cash uitbetaald; de bonnen hiervoor zijn terug te vinden. Hij vindt het jammer dat mensen onnodig gecriminaliseerd worden wanneer om politieke redenen een wisseling van de wacht plaatsvindt.
Kort na het aantreden van de nieuwe minister, zijn 86 medewerkers van Openbaar Groen & Afvalbeheer, thuisgezet. Het zou gaan om laatste moment benoemingen, waarvoor de documentatie niet orde was.
Gangabisoensingh betreurt dat het ministerie op deze wijze omgaat met het aangetrokken personeel. Hij legt uit dat ruim 500 mensen uit de dienst getreden zijn in de afgelopen vijf jaar. Ook vindt vergrijzing op de afdeling plaats. Dat er nu 86 mensen in dienst zijn genomen, is meer dan nodig om het werk te kunnen uitvoeren, stelt Gangabisoensingh.
- Surinaamse ambassade brengt Caricom en Centraal-Amerika sam…..
- ‘Het ligt niet per se aan de leerlingen maar aan het onderw…..
- Man bijt slang terug na beten – Slang overleden, man in her….
- Monorath: ‘Zolang er geen wetgeving is, geen e-bikes op de …..
- CASAS application call – Assistant Executive Secretary..
- CASAS Application call – Legal Advisor..
- CASAS application call – Manager Policy Standards and Devel…..
- CASAS appliction call – Manager Flight Safety Division..
- CASAS application call – Quality Assurance Manager..
- Breaking: Touw Ngie Tjouw ontheven – Ralim nieuwe directeur…..
- Dienstverlening AUSV hervat op nieuwe locatie.
- Vrouw bekent moord op vriendin; lichaam gevonden in vergevo….
- Dirk Currie beëdigd als Onderwijsminister: ‘Onderwijs vormt…..
- Politici en glibberslangen..
- Salarbaks wil stem zijn voor jongeren en sociaal zwakkeren..
- De hippies die Bowie inspireerden..
- Suriname maakt zich op voor behoud biodiversiteit in partne…..
- 35 jaar moord Gooding..
- Militair ontsnapt na arrestatie met 8 kilo drugs op luchtha…..
- VS overweegt visumborg tot 15.000 dollar voor reizigers uit….
- Vier arrestanten ontsnappen uit cellenhuis Santodorp; één o….