Jason Gummels is ontheven uit zijn functie als onderdirecteur Administratieve Diensten, Openbaar Groen en Afvalbeheer bij het ministerie van Openbare Werken. Dit gebeurde kort nadat hij zich had aangesloten bij de NDP. Gummels was eerder actief lid van de VHP.
Gummels is op 22 februari toegetreden tot de NDP, en werd de maandag daarop door minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken, uit zijn functie ontheven. Gummels heeft in het radioprogramma ABC Actueel benadrukt, dat hij niet met zekerheid kan zeggen, dat zijn politieke overstap de reden is van zijn ontslag, maar hij zag het ontslag wel aankomen. “Ik ben ontheven en heb hierover goed overleg gehad met de minister. Hij heeft aangegeven, dat er hervormingen zijn binnen het beleid en mij gevraagd, om mijn krachten elders in te zetten”, aldus Gummels. Hij benadrukte verder, dat de bewindsman zijn waardering voor zijn werk op een respectvolle manier heeft uitgesproken. Gummels krijgt nu een nieuwe rol onder de districtscoördinator of het crisisteam, waardoor hij naar eigen zeggen meer kan betekenen voor het binnenland. “Dit is een mooie uitdaging, omdat het mij dichter bij de mensen brengt en ik projecten kan uitvoeren, die de gemeenschap ten goede komen”, aldus Gummels.
Tijdens de verkiezingen van 2020 was Gummels kandidaat voor de VHP in Paramaribo, maar behaalde slechts 177 stemmen. Nu heeft hij gekozen voor de NDP, waar hij meer mogelijkheden ziet om zijn plannen te realiseren. Ondanks zijn vertrek bij de VHP, zegt hij niet negatief te zullen spreken over zijn voormalige partij. “Politiek moet netjes gevoerd worden”, aldus Gummels.
The post Gummels: ‘Mijn politieke overstap hoeft niet de reden van ontslag te zijn’ ..
- Wetgeving e-bike moet snel aangenomen worden..
- Cubaans koppel gearresteerd voor mensenhandel en mensensmok…..
- Bromfietser overlijdt bij aanrijding met personenauto..
- Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur overhandigt geloofsbrieven …..
- Regering neemt besluiten over brandende vraagstukken..
- Korpschef: ‘Uitspraken over agenten betrokken bij groepsver…..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..