Jason Gummels is ontheven uit zijn functie als onderdirecteur Administratieve Diensten, Openbaar Groen en Afvalbeheer bij het ministerie van Openbare Werken. Dit gebeurde kort nadat hij zich had aangesloten bij de NDP. Gummels was eerder actief lid van de VHP.
Gummels is op 22 februari toegetreden tot de NDP, en werd de maandag daarop door minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken, uit zijn functie ontheven. Gummels heeft in het radioprogramma ABC Actueel benadrukt, dat hij niet met zekerheid kan zeggen, dat zijn politieke overstap de reden is van zijn ontslag, maar hij zag het ontslag wel aankomen. “Ik ben ontheven en heb hierover goed overleg gehad met de minister. Hij heeft aangegeven, dat er hervormingen zijn binnen het beleid en mij gevraagd, om mijn krachten elders in te zetten”, aldus Gummels. Hij benadrukte verder, dat de bewindsman zijn waardering voor zijn werk op een respectvolle manier heeft uitgesproken. Gummels krijgt nu een nieuwe rol onder de districtscoördinator of het crisisteam, waardoor hij naar eigen zeggen meer kan betekenen voor het binnenland. “Dit is een mooie uitdaging, omdat het mij dichter bij de mensen brengt en ik projecten kan uitvoeren, die de gemeenschap ten goede komen”, aldus Gummels.
Tijdens de verkiezingen van 2020 was Gummels kandidaat voor de VHP in Paramaribo, maar behaalde slechts 177 stemmen. Nu heeft hij gekozen voor de NDP, waar hij meer mogelijkheden ziet om zijn plannen te realiseren. Ondanks zijn vertrek bij de VHP, zegt hij niet negatief te zullen spreken over zijn voormalige partij. “Politiek moet netjes gevoerd worden”, aldus Gummels.
The post Gummels: ‘Mijn politieke overstap hoeft niet de reden van ontslag te zijn’ ..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..
- Makkelijke prooi..
- Dief Gevloerd door Colafles Tijdens Poging tot Ontsnapping..
- Schenking toilettengroep aan Djamiatul Islamiah basisschool…..
- Rudi Lie A Kwie was een held..
- MrZonneman versterkt Surinaamse kunst en cultuur met DUSA-i…..
- President negeert voordracht PL benoeming lid CHS..
- Due dilligence bij zakendoen..
- Suriname biedt zijn expertise aan voor Guyana’s waterkracht…..
- Suriname neemt in vervolg deel aan Concacaf Club Kampioensc…..
- Surinaamse politici zingen graag “Zie ginds komt de stoombo…..
- Lijk van man aangetroffen in bushuisje Zanderij..
- Bingo brengt vreugde in Bejaardentehuis Fatima Oord..
- ECD heeft reeks klachten uit samenleving afgehandeld..
- Santokhi: “Economische stabiliteit is de sleutel tot groe…..