Op sociale media circuleert momenteel een geluidsfragment dat wordt toegeschreven aan NDP-voorzitter Jennifer Simons. Uit nader onderzoek blijkt echter dat het fragment niet authentiek is. Het betreft een vervalsing die deel lijkt uit te maken van een bewuste poging tot misleiding van het publiek, meldt de NDP.
ADVERTENTIE
In het digitale tijdperk waarin technologische manipulatie, waaronder deepfake-audio, steeds geavanceerder wordt, is het cruciaal om alert te blijven voor dit soort desinformatie. Zulke praktijken ondermijnen niet alleen het vertrouwen in publieke figuren, maar vormen ook een bedreiging voor het democratisch proces.
Voorlichting en mediageletterdheid zijn daarom belangrijker dan ooit. Burgers worden opgeroepen om kritisch te zijn in het consumeren en delen van informatie, vooral op sociale platforms waar de herkomst van inhoud vaak moeilijk te traceren is.
“Laat u niet misleiden.” Wij roepen eenieder op om kritisch te blijven en geen onbetrouwbare informatie te verspreiden. Laten we gezamenlijk waken over de waarheid en de integriteit van ons democratisch proces, aldus de NDP.
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..
- President Santokhi opent 45e Lions District Convention in S…..
- Artiesten moeten first time voters aanmoedigen te gaan stem…..
- Black voert vrouw van collega onder valse voorwendsels weg..
- Burgers kleden zich ten onrechte als militair – OPTSU eist …..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- CAMOUFLAGEMARS..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- Ook vandaag wat verkoeling in de middag..