Op sociale media circuleert momenteel een geluidsfragment dat wordt toegeschreven aan NDP-voorzitter Jennifer Simons. Uit nader onderzoek blijkt echter dat het fragment niet authentiek is. Het betreft een vervalsing die deel lijkt uit te maken van een bewuste poging tot misleiding van het publiek, meldt de NDP.
ADVERTENTIE
In het digitale tijdperk waarin technologische manipulatie, waaronder deepfake-audio, steeds geavanceerder wordt, is het cruciaal om alert te blijven voor dit soort desinformatie. Zulke praktijken ondermijnen niet alleen het vertrouwen in publieke figuren, maar vormen ook een bedreiging voor het democratisch proces.
Voorlichting en mediageletterdheid zijn daarom belangrijker dan ooit. Burgers worden opgeroepen om kritisch te zijn in het consumeren en delen van informatie, vooral op sociale platforms waar de herkomst van inhoud vaak moeilijk te traceren is.
“Laat u niet misleiden.” Wij roepen eenieder op om kritisch te blijven en geen onbetrouwbare informatie te verspreiden. Laten we gezamenlijk waken over de waarheid en de integriteit van ons democratisch proces, aldus de NDP.
- OKB slaat alarm over negatieve online campagnes en digitale…..
- LVV en Naktuinbouw organiseren workshop ‘Kwekersrecht in Su…..
- Kantoor Carvision aan Nieuw Weergevondenweg afgebrand..
- Politieke kleuren maken nog geen dader..
- Waterpeil in Afobaka stuwmeer stijgt licht na recente regen…..
- Victorie verslaat Sudhar, Olaria wint 6 op een rij..
- OKB roept op tot fatsoenlijke campagnevoering..
- OBBS legt schoolvervoer stil per 7 mei wegens uitblijven be…..
- Minder Franse bezoekers..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd..
- Studententoelage verhoogd naar SRD 1000 per maand..
- Particuliere huisartsen versterkt in eerstelijnszorg..
- 51-jarige fietser laat leven na aanrijding..
- 51-jarige fietser overlijdt dag na te zijn geschept door au…..
- Mangre pareert kritiek op benoeming bij Havenbeheer: “Ik he…..
- Suriname gastheer 45e Lions District Convention..
- 38 gecontroleerde voertuigen te De Nieuwe Grond hadden met …..
- Verdachte milieustrafzaak vrij; OM gaat door met onderzoek..
- NPS reageert op beschuldigingen over onder andere zeegrens..
- Promotieonderzoek legt verband tussen mishandeling en ontwi…..
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..