Boothouders in Commewijne, die de oversteek van Mariënburg naar Johanna Margaretha onderhouden, uiten hun frustratie over de langdurige vertragingen bij de verlenging van hun vergunningen. Als leden van de Belangenorganisatie Veerboten Commewijne (BOVC) wachten zij al jaren op een oplossing.
De ondervoorzitter van de BOVC, Albert Hagemijer, zegt in gesprek met Suriname suriname dat zij twee maanden geleden nog een gesprek hadden met minister Uraiqit Ramsaran van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT). Tijdens dit gesprek beloofde de bewindsman een voorlopige vergunning, maar sindsdien is er niets veranderd.
Hagemijer legde uit dat de boothouders hun aanvragen voor verlenging al hebben ingediend bij het commissariaat van Commewijne, waarna de stukken naar andere autoriteiten worden gestuurd. TCT is verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling, maar de boothouders wachten nu al maanden zonder resultaat.
“We kunnen niet verder werken zonder vergunningen. Zonder vergunning kunnen we geen lening aanvragen bij de bank, terwijl we juist investeringen moeten doen,” zegt de BOVC-ondervoorzitter. De situatie wordt nog schrijnender voor Hagemijer zelf, die al jaren wacht op de overdracht van de vergunning van zijn overleden moeder. “Mijn moeder is al veertien jaar geleden overleden, maar de overdracht van de vergunning op mijn naam is nog steeds niet geregeld,” voegt hij eraan toe.
Districtscommissaris (dc) van Commewijne, Mohamed Shafiek Radjab, lichtte toe dat zodra de aanvragen voor verlenging van vergunningen worden ingediend, deze niet op het commissariaat blijven, maar direct worden doorgestuurd naar de relevante autoriteiten. Toch blijven de boothouders in onzekerheid over de status van hun vergunningen, waardoor hun werk en toekomst zwaar worden belemmerd.
- Salesman verduistert SRD 1 miljoen van werkgever..
- Verpleegkundigen versterken zorg in Suriname..
- PVP vraagt extra tijd voor het indienen van kandidatenlijst..
- Mathoera: ‘Erkenning en waardering essentieel voor militair…..
- Cubanen betreuren het einde van de Amerikaanse droom..
- Leven en gedachtegoed Dobru centraal tijdens eerste ‘Dobru …..
- President Santokhi: “IMF-programma volledig succesvol uitge…..
- Suriname heeft tot 2050 7 miljard USD nodig om klimaatveran…..
- IMF-programma met succes afgesloten/ President Santokhi opg…..
- President: Eerste fase bouw zeedijk in 12 maanden af..
- ATV brengt eerbetoon aan Harold Biervliet..
- Minister Ori: “Informatie over de SRD 800 studententoelage …..
- PALU presenteert actieplan voor verkiezingen..
- Drie personen overleden bij eenzijdig verkeersongeval..
- 6-jarige overleden door verdrinking in openbaar zwembad..
- Vandaag overwegend bewolkt..
- Trump dreigt met extra importheffingen voor afnemers van Ve…..
- AWJ werkt symposium voor jeugdontwikkeling succesvol af in …..
- Florence Ginette Edmé Linger (81) Goes 21-3-2025..
- Amerikaanse rechter: Nazi’s werden beter behandeld da…..
- DNA-kandidaten A20 officieel; geen noemenswaardige verschui…..