Boothouders in Commewijne, die de oversteek van Mariënburg naar Johanna Margaretha onderhouden, uiten hun frustratie over de langdurige vertragingen bij de verlenging van hun vergunningen. Als leden van de Belangenorganisatie Veerboten Commewijne (BOVC) wachten zij al jaren op een oplossing.
De ondervoorzitter van de BOVC, Albert Hagemijer, zegt in gesprek met Suriname suriname dat zij twee maanden geleden nog een gesprek hadden met minister Uraiqit Ramsaran van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT). Tijdens dit gesprek beloofde de bewindsman een voorlopige vergunning, maar sindsdien is er niets veranderd.
Hagemijer legde uit dat de boothouders hun aanvragen voor verlenging al hebben ingediend bij het commissariaat van Commewijne, waarna de stukken naar andere autoriteiten worden gestuurd. TCT is verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling, maar de boothouders wachten nu al maanden zonder resultaat.
“We kunnen niet verder werken zonder vergunningen. Zonder vergunning kunnen we geen lening aanvragen bij de bank, terwijl we juist investeringen moeten doen,” zegt de BOVC-ondervoorzitter. De situatie wordt nog schrijnender voor Hagemijer zelf, die al jaren wacht op de overdracht van de vergunning van zijn overleden moeder. “Mijn moeder is al veertien jaar geleden overleden, maar de overdracht van de vergunning op mijn naam is nog steeds niet geregeld,” voegt hij eraan toe.
Districtscommissaris (dc) van Commewijne, Mohamed Shafiek Radjab, lichtte toe dat zodra de aanvragen voor verlenging van vergunningen worden ingediend, deze niet op het commissariaat blijven, maar direct worden doorgestuurd naar de relevante autoriteiten. Toch blijven de boothouders in onzekerheid over de status van hun vergunningen, waardoor hun werk en toekomst zwaar worden belemmerd.
- EAG Airport: Nieuwe luchtvaart hub voor Suriname..
- Midden-Oosten Update: Kernpunten van ISW/AEI CTP Team..
- Langverwachte nieuwe brug over Saramaccakanaal eindelijk op…..
- PVP gaat in hoger beroep tegen uitspraak kortgedingrechter..
- Brug Saramaccadoorsteek pas na middernacht open voor verkee…..
- Piet Wortel krijgt drie jaar celstraf voor witwassen..
- Escalatie dreigt in rijstsector door lage opkoopprijs..
- Reactie op ‘Belangrijke informatie voor PSA aanvrager…..
- Open brief aan de president: Ongenoegen met betrekking tot …..
- Mungra: “Oude partijen moeten voorbeeld nemen aan KTPI”..
- Ruben Ravenberg eist ontslag van Krishnadath Joerawan bij S…..
- Hilly Arduin presenteert ‘Het Geheim’: ‘Kin fier omhoog zei…..
- Na 395 dagen gaat Saramaccadoorsteek brug weer open..
- SAO rondt bouw miniatuur huis af voor erfgoedproject Oso To…..
- Reactie op “Verhoging Algemene Oudedagsvoorziening (AOV) ee…..
- Heropening brug over het Saramaccakanaal..
- World news headlines..
- Ingrid Jane Schoon..
- Ingrid Jane Schoon..
- Moddergooien..
- Video waarin Simons en Abrahams felle woordenwisseling hebb…..