De fractie van De Nationale Partij Suriname (NPS) in De Nationale Assemblee (DNA) zal maandelijks SRD 120.000 reserveren voor sociale projecten. Dit bedrag wordt opgebracht uit de maandelijkse bezoldiging van de zes NPS-parlementariërs. Dat maakt NPS-ondervoorzitter en DNA-lid Jerrel Pawiroredjo bekend.
Het geld zal worden ondergebracht in een speciaal NPS Fractiefonds, dat tot doel heeft sociale noden in het land op bescheiden wijze te helpen lenigen. Volgens Pawiroredjo zullen de middelen objectief en transparant worden ingezet ten bate van diverse projecten.
De aankondiging komt nadat eerder fractiegenoot Poetini Atompai al kenbaar maakte persoonlijk SRD 50.000 per maand af te staan voor sociale doeleinden. “Met dit initiatief willen wij als fractie onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen, en tastbare hulp bieden aan mensen en gemeenschappen die het moeilijk hebben,” stelt Pawiroredjo.
De NPS benadrukt dat het fonds niet is bedoeld voor politieke doeleinden, maar specifiek voor duurzame sociale ondersteuning in het hele land. Details over de eerste projecten die uit het fonds worden gefinancierd, zullen binnenkort volgen.
- Ex-minister Walden: “President Simons is sterk gestart”..
- Viertal dag na gewapende roofoverval gearresteerd..
- Man die verdacht wordt van moord, beroept zich op zelfverde….
- ABOP mag positie nieuwe korpschef en directeur DNV invullen…..
- Historische halvefinaleplek Tammenga/Fränkel in Norceca Bea…..
- Diplomatieke spanningen tussen Colombia en Ecuador na omstr….
- Overlijdensbericht..
- Maadnbad Psycho geeft exclusieve show in Paradiso: ‘Dít is …..
- Rechter ziet voldoende bewijs: Man achter tralies voor seks…..
- Verdachte: postpakket met drugs verzonden met gestolen iden….
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met nadru…..
- Minister Misiekaba ontvangt PAHO-vertegenwoordiger voor eer…..
- Eenentwintig dorpen betrokken bij duurzaam energieproject..
- ROYALTY’S VOOR IEDEREEN EVALUEREN?..
- HERBENOEMING ROEMER IS SCHAAKMAT VOOR NPS..
- Regering houdt eerste raadsvergadering..
- Ruim honderd deelnemers voor avondtrainingen SAO..
- Regering zet in op herstructureren van onderwijs.
- Ministerie van Olie, Gas en Milieu krijgt voorname rol in n….
- President Geerlings-Simons licht rol kabinet uitvoerig toe.
- Commewijne levert 81 DR- en RR-leden op.