De fractie van De Nationale Partij Suriname (NPS) in De Nationale Assemblee (DNA) zal maandelijks SRD 120.000 reserveren voor sociale projecten. Dit bedrag wordt opgebracht uit de maandelijkse bezoldiging van de zes NPS-parlementariërs. Dat maakt NPS-ondervoorzitter en DNA-lid Jerrel Pawiroredjo bekend.
Het geld zal worden ondergebracht in een speciaal NPS Fractiefonds, dat tot doel heeft sociale noden in het land op bescheiden wijze te helpen lenigen. Volgens Pawiroredjo zullen de middelen objectief en transparant worden ingezet ten bate van diverse projecten.
De aankondiging komt nadat eerder fractiegenoot Poetini Atompai al kenbaar maakte persoonlijk SRD 50.000 per maand af te staan voor sociale doeleinden. “Met dit initiatief willen wij als fractie onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen, en tastbare hulp bieden aan mensen en gemeenschappen die het moeilijk hebben,” stelt Pawiroredjo.
De NPS benadrukt dat het fonds niet is bedoeld voor politieke doeleinden, maar specifiek voor duurzame sociale ondersteuning in het hele land. Details over de eerste projecten die uit het fonds worden gefinancierd, zullen binnenkort volgen.
- Siegfried Cyril Rudolf Kenswiel (80) Den Haag 25-7-2025..
- Politiebericht over gezonken vaartuig Balingsoela..
- Afghanen die hulp aan VS verleenden, vrezen terugkeer nu he…..
- Poetini Atompai: “Maandelijks SRD 50.000 voor de samenlevin…..
- Spoed luchtvaartcongres over EU-blacklisting en FAA-dreigin….
- VHP werkt maandag mee aan DNA-vergadering toelating coaliti….
- Bondru: niet in ‘slaapstand’ gaan tot de volgende verkiezin…..
- Opdoeken militaire posten in Lawa-gebied baart Granman Sime…..
- Robinhood met groot machtsvertoon bekerkampioen..
- Raoul Hellings: ‘Nog een lange weg te gaan voordat we kunne…..
- Ondernemers pitchen hun droom tijdens brunch FMF Business S…..
- Frankrijk erkent binnenkort Palestijnse staat: wereld diep ….
- Bikini’s waarin je écht kunt zwemmen..
- War 2’-trailer: Hrithik Roshan en NTR Jr. zetten het scherm…..
- Obama reageert fel op ‘bizarre’ couppoging-beschuldiging va…..
- Vriendschap met meisje geeft man geen recht op seks zonder …..
- De wereld wordt geleid door oude mannen met haast..
- Ex-minister Walden: “President Simons is sterk gestart”..
- Viertal dag na gewapende roofoverval gearresteerd..
- Man die verdacht wordt van moord, beroept zich op zelfverde….
- ABOP mag positie nieuwe korpschef en directeur DNV invullen…..