Finabank N.V. kondigt de herbenoeming aan van de heer Robert M. Hahn als lid van de Raad van Commissarissen, waar hij tevens blijft functioneren als President-Commissaris. De herbenoeming van de heer Hahn is een bevestiging van zijn voortdurende toewijding en waardevolle bijdrage aan de groei en ontwikkeling van de bank. Zijn focus ligt op het toezicht op IT en digitalisatie, essentieel voor de verdere modernisering van de bank.
Daarnaast is ook per augustus 2024 goedkeuring verleend door de Centrale Bank van Suriname voor de benoeming van mevrouw Eloa F. van der Hilst tot lid van de Raad van Commissarissen van Finabank N.V. Mevrouw van der Hilst, een ervaren jurist, zal zich binnen de raad specialiseren op het toezicht op Anti-MoneyLaundering en Counter Financing of Terrorism (AML/CFT) en Enterprise Risk Management (ERM).
Haar benoeming versterkt de expertise van de raad en past binnen het profiel van de commissarissen. De Raad van Commissarissen van Finabank N.V. bestaat met de benoeming van mevrouw van der Hilst uit zeven leden. Naast de heer Hahn en mevrouw van der Hilst, bestaat de raad uit mevrouw Nicole van Petten, de heer Vishal Jadnanansing, de heer Feroz M.S. Ishaak, de heer Ian Narine en mevrouw Angèle Ramsaransing-Karg.
Met deze versterkingen binnen de Raad van Commissarissen kijkt Finabank uit naar een voortzetting van haar succes en verdere groei, in nauwe samenwerking met haar ervaren team van commissarissen.
- PL klaar om deel te nemen aan coalitie na verkiezingen..
- Tijd voor een scheiding tussen partijleider en regeringslei…..
- Dodental aardbeving Myanmar passeert 1.600..
- 18-jarige in verzekering gesteld die zwakbegaafde vrouw mis…..
- Eerlijke verkiezingen..
- Tiener aangehouden na seksueel misbruik zwakbegaafde vrouw …..
- Regering ondersteunt padieprijs om rijstsector te stabilise…..
- KPS eert 34 collega’s die tijdens hun werk overleden..
- 18-jarige jongeman die zwakbegaafde vrouw in ziekeninstelli…..
- Befaamde kunstdief gestraft voor fraude met uitkering overl…..
- Guyana gebruikt wederom verkeerde landkaart tijdens bezoek …..
- Veiligheid Saramaccadoorsteekbrug 50 jaar gegarandeerd..
- ‘EAG-Airport vanaf financiering tot operatie een lokaal pro…..
- President moedigt technische innovatie aan bij start tweede…..
- Suriname, de laatste tuin van Amerika’s achtertuin..
- Problemen rijstboeren hadden voorkomen kunnen worden..
- President Santokhi bespreekt economisch beleid met Rotary C…..
- Spaanse rechtbank vernietigt veroordeling ex-voetballer Dan…..
- Aanhangers NDP-kandidaten Akiemboto en Asodanoe lijnrecht t…..
- Jong talent schittert op World Piano Day..
- MinOWC doet er alles aan salarissen tijdig te verwerken..