Finabank N.V. kondigt de herbenoeming aan van de heer Robert M. Hahn als lid van de Raad van Commissarissen, waar hij tevens blijft functioneren als President-Commissaris. De herbenoeming van de heer Hahn is een bevestiging van zijn voortdurende toewijding en waardevolle bijdrage aan de groei en ontwikkeling van de bank. Zijn focus ligt op het toezicht op IT en digitalisatie, essentieel voor de verdere modernisering van de bank.
Daarnaast is ook per augustus 2024 goedkeuring verleend door de Centrale Bank van Suriname voor de benoeming van mevrouw Eloa F. van der Hilst tot lid van de Raad van Commissarissen van Finabank N.V. Mevrouw van der Hilst, een ervaren jurist, zal zich binnen de raad specialiseren op het toezicht op Anti-MoneyLaundering en Counter Financing of Terrorism (AML/CFT) en Enterprise Risk Management (ERM).
Haar benoeming versterkt de expertise van de raad en past binnen het profiel van de commissarissen. De Raad van Commissarissen van Finabank N.V. bestaat met de benoeming van mevrouw van der Hilst uit zeven leden. Naast de heer Hahn en mevrouw van der Hilst, bestaat de raad uit mevrouw Nicole van Petten, de heer Vishal Jadnanansing, de heer Feroz M.S. Ishaak, de heer Ian Narine en mevrouw Angèle Ramsaransing-Karg.
Met deze versterkingen binnen de Raad van Commissarissen kijkt Finabank uit naar een voortzetting van haar succes en verdere groei, in nauwe samenwerking met haar ervaren team van commissarissen.
- 348 militairen gehuldigd voor jaren trouwe dienst..
- Ontevreden militairen..
- Jogi krijgt tegenwerking van onbeschofte partijgenoten in S…..
- Negenendertig cursisten ronden tweede Basisdiplomatieke Cur…..
- Waarom Ied-ul-Fitr pas op 31 maart gevierd kan worden..
- 348 militairen kregen medaille voor trouwe dienst..
- President wil eerste betaling studententoelage van SRD 800 …..
- Dodelijk verkeersongeval aan de Kennedyweg: twee doden, één…..
- CHS traint hoofdstembureaus..
- Acties voor Esther Stichting in volle gang..
- Twee personen omgekomen bij verkeersongeval..
- Partij van de Communicatie wil bij regeermacht fors bezuini…..
- Simons bespreekt leden niet publiekelijk..
- Amerikaanse druk, Cubaanse artsen en Surinames soevereinite…..
- De wereld van Donald Trump..
- B E K E N D M A K I N G:..
- ‘Ik ben me ervan bewust dat ik mogelijk ook fractieleider w…..
- Gerucht: ‘Bigi Boy’ genoemd als tegenstander van Rico Verho…..
- Bloedbad in Tamanredjo: moorden blijven onopgelost..
- Vandaag veel bewolking met kans op een regenbui..
- Tweede basis Diplomatenopleiding afgesloten met certificaat…..