PARAMARIBO — “Wij zijn meer dan een bakkerij. Wij zijn een Surinaamse icoon.” Dat stelt Fernandes Bakkerij in verband met het 62-jarige bestaan, dat vrijdag werd herdacht. “Al meer dan zes decennia staat Fernandes Bakkerij aan de voorhoede van productie en kwaliteit. Wat ooit begon met een droom en eenvoudige machines, is uitgegroeid tot een modern bedrijf”, wordt trots opgetekend. “Sinds 1963 staan wij elke dag met trots en passie klaar om onze klanten te verrassen met kwaliteit, smaak en comfort.”
Fernandes Bakkerij zegt ervoor te zorgen dat consumenten door het hele land dagelijks kunnen rekenen op een ruime keuze aan verse, voedselveilige en kwalitatief hoogwaardige bakkerijproducten. “Als marktleider op het gebied van de productie en verkoop van brood-, banket- en snackproducten in Suriname, voorziet de bakkerij inmiddels tientallen generaties van Surinamers dagelijks van wat vaak wordt beschouwd als de belangrijkste maaltijd van de dag.”
De leiding zegt dat Fernandes Bakkerij als één van de grootste voedselproducenten van het land zich sterk bewust is van haar maatschappelijke verantwoordelijkheid. “De organisatie streeft ernaar om haar klanten niet alleen veilige producten te leveren, maar ook constant te investeren in kwaliteitsverbetering.” Deze voortdurende inzet voor innovatie en optimalisatie, zowel in kwaliteit als in productiecapaciteit, draagt volgens de bedrijfsleiding bij aan het versterken van de langdurige band tussen het merk en haar brede consumenten basis.
- Betterson: “Termijn president en vicepresident eindigt op 1…..
- WIE VERBREEKT DE STILTE?..
- Juwelendief slikt diamanten van $770.000 in om arrestatie t…..
- Auto beschoten aan Kleine Saramaccastraat..
- Rotaryclub of Paramaribo Quota schenkt Rode Kruis US$ 27.00…..
- Zwarte Toyota Vitz beschoten in Paramaribo: politie onderzo…..
- Korpschef moest sommige afdelingen 100% ontmantelen om inte…..
- Amerikaanse defensie zoekt partners voor versterking Guam..
- WAPENS IN KINDERHANDEN, EEN GENERATIE IN ERNSTIG VERVAL..
- Ruimtes STVS overhoop gehaald bij inbraak; niets meegenomen..
- Hypocriet..
- Witgelakte Toyota Platz volledig uitgebrand in Paramaribo: …..
- Pakistan nomineert Trump voor Nobelprijs voor Vrede 2026..
- Arbeid als motor van onze ontwikkeling..
- Man steelt winnende Suribet-coupon van SRD 70.000 uit sport…..
- KPS: ‘Er wordt hard gewerkt aan indamming verhardende crimi…..
- Regulering moet nu..
- Ziekte houdt Santokhi weg van Boeroe-herdenking in Saramacc…..
- NASNOEPEN..
- Luchtballoncrash in Brazilië eist minstens acht levens..
- Monumenten dreigen binnen 25 jaar te verdwijnen zonder dire…..