PARAMARIBO — “Wij zijn meer dan een bakkerij. Wij zijn een Surinaamse icoon.” Dat stelt Fernandes Bakkerij in verband met het 62-jarige bestaan, dat vrijdag werd herdacht. “Al meer dan zes decennia staat Fernandes Bakkerij aan de voorhoede van productie en kwaliteit. Wat ooit begon met een droom en eenvoudige machines, is uitgegroeid tot een modern bedrijf”, wordt trots opgetekend. “Sinds 1963 staan wij elke dag met trots en passie klaar om onze klanten te verrassen met kwaliteit, smaak en comfort.”
Fernandes Bakkerij zegt ervoor te zorgen dat consumenten door het hele land dagelijks kunnen rekenen op een ruime keuze aan verse, voedselveilige en kwalitatief hoogwaardige bakkerijproducten. “Als marktleider op het gebied van de productie en verkoop van brood-, banket- en snackproducten in Suriname, voorziet de bakkerij inmiddels tientallen generaties van Surinamers dagelijks van wat vaak wordt beschouwd als de belangrijkste maaltijd van de dag.”
De leiding zegt dat Fernandes Bakkerij als één van de grootste voedselproducenten van het land zich sterk bewust is van haar maatschappelijke verantwoordelijkheid. “De organisatie streeft ernaar om haar klanten niet alleen veilige producten te leveren, maar ook constant te investeren in kwaliteitsverbetering.” Deze voortdurende inzet voor innovatie en optimalisatie, zowel in kwaliteit als in productiecapaciteit, draagt volgens de bedrijfsleiding bij aan het versterken van de langdurige band tussen het merk en haar brede consumenten basis.
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..
- 20 leden Mobiele Eenheid krijgen certificaat na training..
- TotalEnergies zinspeelt op meerdere olieontwikkelingen in B…..
- Duurzaam beleid tegen wateroverlast blijft prioriteit OW..
- Nieuwe DNA komt nu zondag 29 juni bijeen; termijn loopt af..
- Innovatie en menselijke expertise centraal tijdens NCC2025..
- VS bombardeert Iraanse nucleaire sites..
- Rachel Deekman: ‘Gebouwd erfgoed verbindt ons met de geschi…..
- Trump: VS heeft aanvallen uitgevoerd op drie nucleaire comp…..
- Boldewijn begrijpt beslissing Goerdat niet..
- Motorrijder zwaargewond door aanrijding op Afobakaweg; over…..
- WORLD WAR III..
- Schoten gelost tijdens feest aan Cocobiacoweg..
- Aftellen naar National Day Suriname op World Expo 2025 in O…..
- Carl Breeveld blijft actief buiten parlement..
- KPS investeert in M.E. voor aanpak calamiteiten..
- Rotary Quota doneert USD 27.000,- aan het Rode Kruis uit op…..
- ‘Fates Aligned’: als het universum even meewerkt..