Ik dacht serieus dat ik hallucinaties had. Sta ik bij het pompstation, zie ik daar ineens een ex-minister stuntelen bij de pomp alsof hij net geland is uit een ander sterrenstelsel. De man — ooit met zwaailichten en bodyguards — stond daar met open motorkap en een gezicht alsof hij een bom onschadelijk moest maken.
Vijf jaar lang werd hij gereden, gevuld, gepoetst en gepamperd. Olie? Dat was voor hem iets wat in een salade zat. Pompstation? Dat was een plek waar zijn chauffeur naartoe ging terwijl hij zelf in de airco op zijn telefoon TikToks bekeek. En nu? Daar stond hij. In z’n eentje. Zweet op het voorhoofd. Dopje kwijt. Handleiding aan het googelen.
En ik… ik schoot onbedoeld in de lach. Niet omdat ik leedvermaak had (oké, misschien een beetje), maar omdat het zo absurd was: van privilege naar pomp, van beleidsnota’s naar olievlekken op je hand. De pompbediende moest hem zelfs uitleggen dat olie niet via de uitlaat gaat.
Tja, meneer de ex-minister is weer gewoon burger. Welkom terug in de realiteit, excellentie. Vergeet niet: na olie komt de ruitenwisservloeistof!
- VK dreigt Palestina in september te erkennen als Israël gee….
- George Harrold André Hoogdorp (82) Amsterdam 25-7-2025..
- Jaïros Steven Elshot (52) Amsterdam 26-7-2025..
- President maakt kennis met Staatsolie-directie..
- Sharien Khedoe: Promotieonderzoek wijst op tekortkomingen i…..
- NPS-fractie stelt deel bezoldiging beschikbaar voor sociale….
- Column: Twee scheve schaatsen.
- EBS-directie ontslaat bondsvoorzitter Marciano Hellings opn…..
- A20 blijft maar teruggeven aan de gemeenschap..
- Nog steeds onduidelijkheid rond afvloeing bij Newmont..
- Toename drugssmokkel via post: burgers onbewust betrokken b…..
- OM: Laat u niet gebruiken voor drugstransport via pakketten.
- ILD-longarts Bajnath waarschuwt voor gevaren van vapen..
- Caricom en Paho bundelen krachten in nieuwe vijfjarenstrate…..
- Nieuwbakken parlementariër Betterson ziet kansen in burger …..
- Asha Barnett stimuleert creatief ondernemerschap op Barbado…..
- Twee verdachten aangehouden voor brute overval op 91-jarige….
- Staatsolie-directie bespreekt toekomstplannen met president…..
- Ramsaran: “Geen loze beloften, maar concrete stappen voor h…..
- People in Control: Suriname heeft jongeren nodig die verant…..
- Schuld van SLM bij Luchthavenbeheer is USD 13 miljoen..