Ik dacht serieus dat ik hallucinaties had. Sta ik bij het pompstation, zie ik daar ineens een ex-minister stuntelen bij de pomp alsof hij net geland is uit een ander sterrenstelsel. De man — ooit met zwaailichten en bodyguards — stond daar met open motorkap en een gezicht alsof hij een bom onschadelijk moest maken.
Vijf jaar lang werd hij gereden, gevuld, gepoetst en gepamperd. Olie? Dat was voor hem iets wat in een salade zat. Pompstation? Dat was een plek waar zijn chauffeur naartoe ging terwijl hij zelf in de airco op zijn telefoon TikToks bekeek. En nu? Daar stond hij. In z’n eentje. Zweet op het voorhoofd. Dopje kwijt. Handleiding aan het googelen.
En ik… ik schoot onbedoeld in de lach. Niet omdat ik leedvermaak had (oké, misschien een beetje), maar omdat het zo absurd was: van privilege naar pomp, van beleidsnota’s naar olievlekken op je hand. De pompbediende moest hem zelfs uitleggen dat olie niet via de uitlaat gaat.
Tja, meneer de ex-minister is weer gewoon burger. Welkom terug in de realiteit, excellentie. Vergeet niet: na olie komt de ruitenwisservloeistof!
- Politiebond vraagt om nieuwe uniformen en betere werkomstan…..
- ‘Droge periode vraagt om verhoogde paraatheid’..
- Opnieuw illegale landingsbaan Goliath-gebied onklaar gemaak…..
- Hellings wendt zich tot Arbeidsinspectie na ontslag EBS-dir…..
- Kustafslag bedreigt Chileense stranden.
- Suriname Import-Export Gids digitaal verkrijgbaar..
- OM maakt illegale landingsbaan onklaar..
- Nog steeds onduidelijkheid over afvloeiing bij Newmont..
- JIT vernietigt illegale landingsbaan van 950 meter in Golia…..
- Zwijgen was goud geweest..
- 12 vrouwen exposeren hun kunsten tijdens “Inspiring Woman E…..
- Leerling in sloot geduwd na pesterijen op school: politie g…..
- ‘EBS-directeur Brunswijk weet niet met macht om te gaan ..
- Suriname Import-Export Gids nu digitaal beschikbaar.
- OM: Postpakket voor een ander? Denk twee keer na..
- Vicepresident belooft transparantie en goede relatie met de…..
- Politiezorg..
- Blue Water Suriname krijgt logistiek contract voor Noble Co…..
- Man die vriendin Jihaneve Fitz-James doodde met 258 messtek…..
- Man die vriendin Jihaneve Fitz-James doodde met 258 messtek…..
- Natuur kent geen afval – een oproep tot herwaardering van h…..