De 21-jarige J.J. en de 17-jarige D.L. zijn in de vroege ochtend van dinsdag 26 augustus aangehouden door leden van Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP). Daarna werdenn ze overgedragen aan de politie van Flora.
De politie had ‘s morgens een melding van het Command Center ontvangen dat een taxichauffeur in de Duisburglaan werd beroofd. Drie ongemaskerde mannen hadden hem met een mes bedreigd en namen zijn mobiele telefoon af. De daders gingen er vervolgens vandoor.
Toen agenten arriveerden, troffen zij het slachtoffer aan, die een snijwond onder zijn rechteroog had opgelopen tijdens de overval.
Op basis van de aangegeven signalementen werd het drietal gesignaleerd op de Tyronneweg. Toen zij de politie zagen, sloegen ze op de vlucht. Na een waarschuwingsschot gaf een zich over en kon worden aangehouden. Een tweede verdachte werd kort daarna op de Purmerendweg opgepakt.
De derde verdachte, de 16-jarige O.J., meldde zich later in de ochtend bij het politiebureau Flora met de gestolen mobiele telefoon. De telefoon is inmiddels teruggegeven aan de eigenaar.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is het trio in verzekering gesteld. De twee jeugdige verdachten zullen worden ingesloten in het cellenhuis van het Doorgangscentrum Opa Doelie.
- VS-invasie Venezuela: drugsbestrijding of dekmantel voor ol….
- Recordvangst drugs door Amerikaanse kustwacht.
- Wet Sociale Zekerheid noodzakelijk.
- Binnenkort gesprekken tussen regering en IMF over technisch….
- Prijzen dinsdag 26 augustus 2025.
- Kabinet staat geen excessen toe die druk leggen op financië…..
- Baasaron maakt kennis met bestuur KMO-fonds, Trustbank Aman…..
- Minister Misiekaba: institutionele versterking noodzakelijk..
- Dagblad Suriname, dinsdag 26 augustus 2025.
- OWRO-minister zet 86 onbevoegde aanstellingen stop..
- OWRO pakt meest urgente wegen aan..
- Eén dode bij brute overval Brokopondo..
- Scheikundig onderzoek bepaalt vervolgzaak verdachte Mark V...
- Albina en Moengotapu afhankelijk van één noodaggregaat – ui…..
- Politiebericht over doodgeschoten man te Brokopondo..
- DE WAARDE VAN JONGE LEVENS..
- Buitenlandse kritiek doet Israëlische regering weinig..
- Roy Vincent Dens (78) Paramaribo 22-8-2025..
- Carmen Zita Landburg (87) Rotterdam 22-8-2025..
- Aankomende dc’s worden getrained..
- US$ 165.000 overgemaakt voor afstudeerexamen Surinaamse stu…..