De 21-jarige J.J. en de 17-jarige D.L. zijn in de vroege ochtend van dinsdag 26 augustus aangehouden door leden van Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP). Daarna werdenn ze overgedragen aan de politie van Flora.
De politie had ‘s morgens een melding van het Command Center ontvangen dat een taxichauffeur in de Duisburglaan werd beroofd. Drie ongemaskerde mannen hadden hem met een mes bedreigd en namen zijn mobiele telefoon af. De daders gingen er vervolgens vandoor.
Toen agenten arriveerden, troffen zij het slachtoffer aan, die een snijwond onder zijn rechteroog had opgelopen tijdens de overval.
Op basis van de aangegeven signalementen werd het drietal gesignaleerd op de Tyronneweg. Toen zij de politie zagen, sloegen ze op de vlucht. Na een waarschuwingsschot gaf een zich over en kon worden aangehouden. Een tweede verdachte werd kort daarna op de Purmerendweg opgepakt.
De derde verdachte, de 16-jarige O.J., meldde zich later in de ochtend bij het politiebureau Flora met de gestolen mobiele telefoon. De telefoon is inmiddels teruggegeven aan de eigenaar.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is het trio in verzekering gesteld. De twee jeugdige verdachten zullen worden ingesloten in het cellenhuis van het Doorgangscentrum Opa Doelie.
- Verkeersslachtoffer overleed in het ziekenhuis; voortvlucht….
- Onbewoonde woning volledig afgebrand.
- Aankomende dc’s worden intensief voorbereid op juiste taaku…..
- Kunstenaar Isan Corinde over zijn inspiratie..
- Ramdin: ‘Samenwerking belangrijk om vrede in regio te bevor…..
- ARBEIDSDEBACLE..
- Unicef: duizenden ondervoede kinderen dreigen te sterven in…..
- RvC besloot zelf tot schorsing SLM-directeur..
- Conservatorium Suriname op South East Jazz Festival in Nede…..
- Bouva: Suriname observeert Guyana, zonder politieke inmengi…..
- Regering hoopt binnen twee weken nieuwe RvC bij SLM te hebb…..
- Baitali pleit voor strafregels tegen foute bewindslieden..
- Tsang wil eigen asfalt- en betonfabriek voor de staat..
- Jonge ondernemers ronden YIEPS succesvol af..
- Gonesh beraadt zich met advocaat over stappen tegen RvC SLM..
- Hunswijk tevreden over ambtsperiode, maar infrastructuur bl…..
- Ambassadeur Khargi op matje geroepen..
- Klachtenbureau GBB opent deuren voor burgers.
- Republic Bank breidt ATM-service uit met USD-opnames.
- Ambassadeur Khargi moet zich verklaren bij minister Bouva..
- NH-minister: ‘Optreden tegen illegale goudwinning blijft ee…..