Het dorpsbestuur van Bernharddorp is niet te spreken over het gedrag van VHP DNA-kandidaat Milton Kensmil. Laatstgenoemde zou op 15 mei propagandamateriaal in het dorp hebben geplaatst zonder toestemming van het bestuur. Toen het bestuur dit wilde verwijderen zou Kensmil geprobeerd hebben omstanders te intimideren met dreigende taal.
ADVERTENTIE
Uiteindelijk is het het bestuur gelukt om de VHP-kandidaat het dorp uit te krijgen. In een statement zegt het bestuur onder leiding van kapitein Humphrey Tjon dat geen enkele partij zonder toestemming propagandamateriaal mag aanbrengen in het woongebied van de bewoners.
Ook zegt ze geen enkel probleem te hebben met welke politieke organisatie dan ook, maar vindt wel dat haar gezag gerespecteerd moet worden. In de verklaring, die werd voorgelezen door basya Gilberto Ligorie, wordt beklemtoond dat het dorpsbestuur geen politieke voorkeur heeft.
De leden onderling bepalen zelf op wie zij hun stem uitbrengen. Het voorval vond plaats op de hoek van Kali- en Karwafoediweg. Het bestuur keurt het gedrag van de DNA-kandidaat af, omdat ze verwacht dat Kensmil zich voorbeeldig opstelt. De verklaring zegt verder dat alle politieke partijen worden opgeroepen om het gezag van het dorp te respecteren.
Kapitein Tjon zei verder dat de verklaring van Kensmil niet klopt. Het bestuur heeft eerst contact opgenomen met de politie van Rijsdijk en daar de zaak besproken. Ook heeft ze toestemming tot verwijdering van het materiaal gehad van de wetsdienaren. Het kan niet dat een partij zonder overleg van het gezag propagandamateriaal in het dorp plaatst.
- Bee blikt terug op vijf jaar voorzitterschap: “107 wetten, …..
- Somohardjo: Ramsaran blijft thuis..
- Column: Samen verder..
- Man neergeschoten na woordenwisseling over gestolen goud..
- Officier van Justitie eist vier jaar celstraf tegen religie…..
- Directeur Hakrinbank: Financiering Royalties Voor Iedereen …..
- Adhin: “Zogenaamde interne strijd is maaksel van social med…..
- Dikan: ‘Geef de districten meer zeggenschap en een eigen bu…..
- Senioren ontvangen RVI-certificaten: eerste uitbetaling via…..
- VP is no show bij ‘Meet and Chill with Bigi Bravo’..
- Paus Leo: ‘Alles in het werk’ stellen voor were…..
- OM acht verkrachting bewezen; eist vier jaar tegen voorgang…..
- Volleybalsters Yelyco 2 verrassend op voorsprong in vrouwen…..
- APPS gelanceerd: Burgers kunnen nu nagaan waar zij op 25 me…..
- President Santokhi stelt Presidentiële Werkgroep Ephraimsze…..
- TotalEnergies boekt vooruitgang met eerste offshore olievel…..
- Bakker: “Ik ben nog steeds lid van de NPS” — ontkent betrok…..
- Decentralisatie en rationalisering overheid belangrijkste …..
- Achaibersing blikt terug op ministerschap..
- Algoe: “President has not taken a single security measure i…..
- Nederlandse ambassadeur gastheer sportdag bewoners Bethelja…..