Het dorpsbestuur van Bernharddorp is niet te spreken over het gedrag van VHP DNA-kandidaat Milton Kensmil. Laatstgenoemde zou op 15 mei propagandamateriaal in het dorp hebben geplaatst zonder toestemming van het bestuur. Toen het bestuur dit wilde verwijderen zou Kensmil geprobeerd hebben omstanders te intimideren met dreigende taal.
ADVERTENTIE
Uiteindelijk is het het bestuur gelukt om de VHP-kandidaat het dorp uit te krijgen. In een statement zegt het bestuur onder leiding van kapitein Humphrey Tjon dat geen enkele partij zonder toestemming propagandamateriaal mag aanbrengen in het woongebied van de bewoners.
Ook zegt ze geen enkel probleem te hebben met welke politieke organisatie dan ook, maar vindt wel dat haar gezag gerespecteerd moet worden. In de verklaring, die werd voorgelezen door basya Gilberto Ligorie, wordt beklemtoond dat het dorpsbestuur geen politieke voorkeur heeft.
De leden onderling bepalen zelf op wie zij hun stem uitbrengen. Het voorval vond plaats op de hoek van Kali- en Karwafoediweg. Het bestuur keurt het gedrag van de DNA-kandidaat af, omdat ze verwacht dat Kensmil zich voorbeeldig opstelt. De verklaring zegt verder dat alle politieke partijen worden opgeroepen om het gezag van het dorp te respecteren.
Kapitein Tjon zei verder dat de verklaring van Kensmil niet klopt. Het bestuur heeft eerst contact opgenomen met de politie van Rijsdijk en daar de zaak besproken. Ook heeft ze toestemming tot verwijdering van het materiaal gehad van de wetsdienaren. Het kan niet dat een partij zonder overleg van het gezag propagandamateriaal in het dorp plaatst.
- SAO en Staatsolie leveren gediplomeerde vaklassers af..
- A20, DOE en PRO hebben ‘genoeg van favoritisme en willekeur…..
- Santokhi wijst opnieuw 1000 kavels toe in FAI-project na ee…..
- VWPU heft beraad op na duidelijkheid over uitbetaling lumps…..
- Rwanda en Suriname: verschil in leiderschap, diplomatie en …..
- Man opgesloten voor seksueel misbruik achtjarig neefje..
- VES-debat 2025: Partijen eensgezind, maar verschillend over…..
- Massale afmeldingen stembureauleden zorgen voor druk op ver…..
- Staatsolie tekent overeenkomst voor deelname GranMorgu-proj…..
- Natin krijgt nieuw en modern ICT-lokaal..
- EZ-medewerkers ronden BAVP-opleiding met succes af..
- NDP: Massale afzegging stembureaumedewerkers brengt verkiez…..
- Samenwerking SAO en Staatsolie werpt vruchten af: lassers g…..
- OKB vindt uitvallen groot aantal stembureau personeel zorgw…..
- Postmasteropleiding Wetgeving (PMW) officieel geaccrediteer…..
- Waarom Michael Ashwin Adhin de beste presidentskandidaat is..
- Spellingsvoorstellen voor vier nationale talen voorbereid e…..
- Santokhi geeft vanavond 1000 kavels aan geregistreerden FAI…..
- Eerste tuinbouwkas van LVV-project gestart op O.S. Middenpa…..
- Ondanks eerdere stopzetting wijst president Santokhi nu 100…..
- Bezorger beroofd tijdens brommerpech..