Digicel heeft een belangrijke stap gezet in de verbetering van de digitale infrastructuur van Suriname door een mijlpaalovereenkomst te ondertekenen met de Energiebedrijven Suriname (EBS) voor het delen van hun paalnetwerk. De overeenkomst, die op 30 januari werd beklonken, maakt de weg vrij voor een versnelde uitrol van fiber-to-the-home en fiber-to-the-business installaties, waarmee snel internet rechtstreeks naar huishoudens en bedrijven wordt gebracht.
Door gebruik te maken van de bestaande infrastructuur van de EBS, kan Digicel zijn LTE-dekking uitbreiden en een betere mobiele data-ervaring bieden aan klanten in heel Suriname. Dit partnerschap onderstreept niet alleen de samenwerking tussen beide bedrijven, maar draagt ook bij aan de positionering van Suriname voor de verwachte economische groei in de olie- en gassector.
Digicel Suriname Country Manager Cherryl Daal, sprak haar waardering uit voor de steun van de regering bij het realiseren van deze overeenkomst. “Dit is een grote dag voor ons. Dit partnerschap sluit perfect aan bij onze visie om klanten, gemeenschappen en landen met elkaar te verbinden. We kijken ernaar uit om de digitale infrastructuur van Suriname verder te versterken, te beginnen met transmissie-backbones in gebieden met hoge netwerkdrukte.”
Met deze strategische samenwerking zet Digicel een nieuwe stap in het bieden van robuuste en betrouwbare connectiviteit, die essentieel is voor de verdere digitale ontwikkeling van Suriname.
The post Digicel en EBS gaan samenwerking aan ..
- Seizoengriep teistert Surinaamse gemeenschap..
- Minister Emanuel huldigt De Arend; trots op prestaties..
- Spelers de Arend gehuldigd voor geleverde prestaties..
- Reactie Suvobo-bestuur op ‘Livo’s promotie is controversiee…..
- Brand in hoogbouw woning: Bewoonster raakt gewond..
- Leerling van O.S. Koewarasan 1 vroeg niet om toiletbezoek..
- Twintig havenmedewerkers getraind in internationale code..
- Nieuwe single ‘Loyaliteit’ ode aan doorzettingsvermogen en …..
- Intro kandidaten Little Miss Inheemse Contest 2025..
- Woning Hendrikstraat afgebrand; vrouw loopt brandwonden op..
- Mia (deel 1)..
- Justitie en politie op Curaçao en in Suriname versterken sa…..
- ‘Georkestreerde’ oproep tot geweld en uitjouwen veldwerkers…..
- Brunswijk merkt hype rond verkiezingen..
- Suriname en Curaçao gaan samenwerken op politioneel niveau..
- Pikin Saron..
- Twee doden en een gewonde bij verkeersongeval op de Oostwes…..
- Spontane euforie rond inkomsten Blok 58 zwaar overdreven..
- Politie West start met training voor ME..
- Havenmedewerkers getraind in internationale beveiliging sch…..
- ME-training gestart in Regio West..