Digicel heeft een belangrijke stap gezet in de verbetering van de digitale infrastructuur van Suriname door een mijlpaalovereenkomst te ondertekenen met de Energiebedrijven Suriname (EBS) voor het delen van hun paalnetwerk. De overeenkomst, die op 30 januari werd beklonken, maakt de weg vrij voor een versnelde uitrol van fiber-to-the-home en fiber-to-the-business installaties, waarmee snel internet rechtstreeks naar huishoudens en bedrijven wordt gebracht.
Door gebruik te maken van de bestaande infrastructuur van de EBS, kan Digicel zijn LTE-dekking uitbreiden en een betere mobiele data-ervaring bieden aan klanten in heel Suriname. Dit partnerschap onderstreept niet alleen de samenwerking tussen beide bedrijven, maar draagt ook bij aan de positionering van Suriname voor de verwachte economische groei in de olie- en gassector.
Digicel Suriname Country Manager Cherryl Daal, sprak haar waardering uit voor de steun van de regering bij het realiseren van deze overeenkomst. “Dit is een grote dag voor ons. Dit partnerschap sluit perfect aan bij onze visie om klanten, gemeenschappen en landen met elkaar te verbinden. We kijken ernaar uit om de digitale infrastructuur van Suriname verder te versterken, te beginnen met transmissie-backbones in gebieden met hoge netwerkdrukte.”
Met deze strategische samenwerking zet Digicel een nieuwe stap in het bieden van robuuste en betrouwbare connectiviteit, die essentieel is voor de verdere digitale ontwikkeling van Suriname.
The post Digicel en EBS gaan samenwerking aan ..
- Droogte stuwmeer legt ook scholen Brokopondo plat..
- Minister Sewdien wil spoedige start markoesafabriek..
- Hamas laat gijzelaars vrij, Israël laat Palestijnse gevange…..
- Politie regio West start training voor Mobiele Eenheid..
- Geestelijken bidden voor president Santokhi..
- Santokhi wil verantwoording van SVB..
- Karto: “Terugroepwet geen machtsvertoon politieke partije…..
- BELOFTE MAAKT SCHULD..
- Veel zon vandaag..
- DSB herdenkt 160-jarig bestaan..
- DSB viert 160-jarig jubileum met cadeaupakketten voor pasge…..
- Trump voorafgaand inauguratie: ‘Einde aan invasie immigrant…..
- NDP voert succesvolle huis-aan-huiscampagne..
- Augusta Florencia Derby (76) Amsterdam 15-1-2025..
- TikTok herstelt service, dankzij Trump..
- Jennifer Simons belooft geen ‘100 dagen verhaal’..
- Weer overwegend droog met lichte buien..
- Voorzitter VHP geeft de president een bolwassing!..
- Nieuw Burgerlijk Wetboek treedt per 1 mei 2025 in werking..
- Suriname stevent af op stroomcrisis: ‘Maak het uit of het g…..
- Directeur Openbaar Groen garandeert vuilophaal, aannemers d…..