Vijf cursisten van de GaWaSa-opleiding (Gas, Water en Sanitaire voorzieningen) bij de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) hebben in 3 weken tijd met succes 50 regenbeschermkappen vervaardigd voor afzuigfans van telecomcontainers voor Telesur.
De beschermkappen, gemaakt van aluminium, zijn geproduceerd onder begeleiding van instructeur Clifton Grebbe en werden vandaag opgeleverd aan Telesur. Deze telecomcontainers, die overal in het land verspreid liggen, huisvesten essentiële telefoonapparatuur waarmee telecommunicatie mogelijk wordt gemaakt. De regenbeschermkappen spelen een cruciale rol in het voorkomen van waterschade door inwaaiende regen, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid van de apparatuur waarborgt.
De opdracht voor deze productie werd medio februari 2025 aan SAO gegund. Dit project heeft niet alleen een functioneel doel gediend, maar was ook van grote waarde voor de cursisten. Door aan een reële opdracht te werken, konden zij hun vakkennis en vaardigheden in de praktijk toepassen, wat hun marktwaarde op de arbeidsmarkt aanzienlijk vergroot. Dit draagt bij aan hun professionele ontwikkeling en bereidt hen voor op toekomstige werkopdrachten in de loodgietersbranche.
Voor SAO zelf is dit project eveneens van belang. Door dergelijke praktijkgerichte opdrachten uit te voeren, versterken cursisten hun vaardigheden en worden tegelijkertijd inkomsten gegenereerd om te herinvesteren in de opleiding. Dit stelt SAO in staat om de kwaliteit van het onderwijs te blijven verbeteren en meer praktijkgerichte leerervaringen aan te bieden.
Met deze succesvolle oplevering bevestigt SAO opnieuw haar rol als toonaangevende opleidingsinstelling die niet alleen vaktechnische kennis biedt, maar ook directe verbindingen legt met het bedrijfsleven om haar cursisten optimaal voor te bereiden op de arbeidsmarkt.
- SHI veroordeelt beschadiging en diefstal van beelden van Ga…..
- Filipijnen sturen ex-president Duterte naar ICC voor moorde…..
- SVB en SML gaan over tot digitale verkoop toegangskaarten v…..
- EZ-minister Kuldipsingh: “Goede standaarden maken economie …..
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- Joerawan: ‘Regering moet directeur ontslaan voor rust en or…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..
- Team Adhin wint Nationale Viertallen Kampioenschappen SBB..
- BRED Banque Populaire brengt beleefdheidsbezoek aan preside…..
- Na het koffiedik kijken…..
- Uitgifte van 200 percelen langs de Libanonweg..
- Alleen mensen die ergens naar streven zijn interessant..
- Cursisten vervaardigen regenbeschermkappen voor Telecomcont…..
- De (on)toegankelijke zorg..
- PVP daagt CHS en president voor de rechter wegens geweigerd…..