Vijf cursisten van de GaWaSa-opleiding (Gas, Water en Sanitaire voorzieningen) bij de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) hebben in 3 weken tijd met succes 50 regenbeschermkappen vervaardigd voor afzuigfans van telecomcontainers voor Telesur.
De beschermkappen, gemaakt van aluminium, zijn geproduceerd onder begeleiding van instructeur Clifton Grebbe en werden vandaag opgeleverd aan Telesur. Deze telecomcontainers, die overal in het land verspreid liggen, huisvesten essentiële telefoonapparatuur waarmee telecommunicatie mogelijk wordt gemaakt. De regenbeschermkappen spelen een cruciale rol in het voorkomen van waterschade door inwaaiende regen, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid van de apparatuur waarborgt.
De opdracht voor deze productie werd medio februari 2025 aan SAO gegund. Dit project heeft niet alleen een functioneel doel gediend, maar was ook van grote waarde voor de cursisten. Door aan een reële opdracht te werken, konden zij hun vakkennis en vaardigheden in de praktijk toepassen, wat hun marktwaarde op de arbeidsmarkt aanzienlijk vergroot. Dit draagt bij aan hun professionele ontwikkeling en bereidt hen voor op toekomstige werkopdrachten in de loodgietersbranche.
Voor SAO zelf is dit project eveneens van belang. Door dergelijke praktijkgerichte opdrachten uit te voeren, versterken cursisten hun vaardigheden en worden tegelijkertijd inkomsten gegenereerd om te herinvesteren in de opleiding. Dit stelt SAO in staat om de kwaliteit van het onderwijs te blijven verbeteren en meer praktijkgerichte leerervaringen aan te bieden.
Met deze succesvolle oplevering bevestigt SAO opnieuw haar rol als toonaangevende opleidingsinstelling die niet alleen vaktechnische kennis biedt, maar ook directe verbindingen legt met het bedrijfsleven om haar cursisten optimaal voor te bereiden op de arbeidsmarkt.
- Ontheffingsverzoeken dc’s Bansi-Durga, Lewis en Winter word…..
- Ontheffingen dc’s vandaag op agenda regering..
- PL: Neem een voorbeeld aan directeur van Binnenlandse Zaken..
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..
- Historische doorbraak Ramdin..
- Kadensi in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot 8 jaar cel…..
- PVP gaat in hoger beroep na afwijzing registratie voor verk…..
- OKB: ‘Dc’s Bansi-Durga en Lewis moeten worden ontheven uit …..
- Kadensi bij verstek in Frankrijk veroordeeld tot 8 jaar cel..
- Celestine Helouise Veldhuizen..
- Annemarie, Louise, Soe Jien Cheng Chang Sheng..
- Carlho Albert Wijdh..
- NDP eist ontheffing van twee dc’s die deelnemen aan verkiez…..
- Bron: ‘Overleg invulling open plekken NPS DNA-kandidatenlij…..
- Stem bewust en kies voor duurzame verandering en ontwikkeli…..
- Basketballer Fräser: ‘Ik ben blij dat de SBA weer door ving…..
- Nieuw bestuur bij Surinaamse Worstel Federatie..
- BREAKING — PVP ook bij de rechter afgewezen om deel te neme…..
- Kleine groep levert op Moengo kritiek op president Santokhi..
- Nepbericht over overheidssubsidie in omloop..
- PVP verliest kort geding tegen de Staat..