door Steven Seedo
PARAMARIBO — De tweede editie van de Restaurantweek heeft bewezen dat de lokale horeca sterker wordt in gastvrijheid en kwaliteit. Bezoekers waardeerden de service hoger dan voorheen. Torarica Resort werd bekroond als Most Outstanding Participant.
De veertien restaurants, die participeerden in de tweede Restaurantweek van dit jaar, met als thema ‘Sweet Escape’, hebben duidelijk stappen gezet in het verlenen van service. Dit blijkt uit een survey die is gedaan onder de bezoekers. “Dit is waar we het voor doen. We zijn er blij om en houden het scherp in de gaten”, zegt organisator Raynel Dalen van Xeno Events Suriname tegen de Ware Tijd.
“De groei in service en beleving toont dat de Surinaamse horeca klaar is om nog meer internationale standaarden te omarmen”
Volgens hem lag de lat deze editie hoger. De restaurants hebben lessen getrokken uit eerdere ervaringen en dat vertaalde zich naar een professionelere aanpak. Bezoekers merkten dat het niveau zichtbaar omhoog is gegaan.
De tweede Restaurantweek trok meer dan 4.300 bezoekers. Dalen spreekt van een groot succes dat smaakt naar meer. De derde en laatste editie van het jaar staat gepland van 24 tot en met 30 november, onder de noemer Srefidensi Edition – een eerbetoon aan vijftig jaar onafhankelijkheid van Suriname. “Met elke editie willen we een stap verder gaan. De groei in service en beleving toont dat de Surinaamse horeca klaar is om nog meer internationale standaarden te omarmen”, meent de organisator.
Most Outstanding Participant
Torarica Resort werd uitgeroepen tot Most Outstanding Participant. Deze titel is een erkenning voor zijn uitmuntende gastvrijheid, culinaire creativiteit en de onvergetelijke ervaring die de gasten werd aangeboden.
Het resort maakte indruk met zowel de keuken als de sfeer bevestigen vier vriendinnen die er op 2 augustus dineerden. “Niet alleen het eten, maar ook de service was top. In een ontspannen sfeer konden we eten en babbelen, met livemuziek op de achtergrond. Men kwam steeds vragen of alles naar wens was, of we nog iets nodig hadden of we ons op ons gemak voelden. De tafelnummers deed ook mee in een verloting. Er werden drie taarten weggegeven. Zulke activiteiten moeten vaker worden georganiseerd”, vinden de vriendinnen.
- Jess Glynne boos op het Witte Huis om misbruik van lied..
- Dua Lipa krijgt Kosovaarse nationaliteit van president..
- Pamela Anderson en Liam Neeson zorgen voor speculatie..
- Priyanka Chopra mogelijk terug in Bollywood met ‘Love &…..
- IDB wijst op contractbreuk Suriname bij uitvoering vonnis V…..
- Dagblad Suriname, maandag 4 augustus 2025..
- Essed: helft ministersteam lijkt geschikt..
- Populistische liefdadigheid bij gebrek aan armoedebeleid..
- Cultuur, regen en ritme kleuren festivalweekend in Nickerie..
- Geef slachtoffers een stem in de rechtszaal..
- Driedaags Festival De Guianas gehouden in Nickerie..
- Militairen en leden KPS sluiten meertalige taaltraining suc…..
- Vooruitgang in samenwerking tussen Caribisch gebied en Afri…..
- GERHARDINA PAULINA WOLFF (100) Paramaribo 28-7-2025..
- ‘NPS fractiefonds lost niets op’..
- Geld en cocaïne gestolen bij politie..
- Grassalco wil export uitbreiden binnen de Caribische regio..
- TCT moet gebouw Jaggernath Lachmonstraat ontruimen door eno…..