De terugkeer van Transvaal op het Concacaf-strijdtoneel is van korte duur geweest. Alhoewel de groen-witten ongeslagen bleven tijdens de CFU Club Shield, mogen ze niet verder in het toernooi dat op Trinidad en Tobago wordt afgewerkt.
Transvaal, onder leiding van interim-coach Regillio Vroom, won zondag zijn eerste wedstrijd in poule C nog overtuigend met 3-0 van Wolues van de Britse Maagdeneilanden. Echter, het team kwam dinsdag in het tweede, tevens laatste groepsduel, niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen All Saints United van Antigua en Barbuda, die ook kans maakte op de volgende ronde.
Weymouth Wales profiteerde optimaal van het puntengemors van beide clubs door zelf met klinkende cijfers van Wolues te winnen: 8-0. De Barbadiaanse club, die zijn eerste groepswedstrijd ook al won (3-1 tegen Police van Trinidad en Tobago), eindigde daardoor met de volle buit van zes punten op de eerste plaats in de poule.
Transvaal en Police eindigden met vier punten op respectievelijk de tweede en derde plaats, terwijl SCSA Eagles van Sint Maarten en Wolues puntloos bleven.
In totaal deden 24 clubs, verdeeld in vier poules van elk zes teams, mee aan het toernooi. Alleen de koplopers plaatsten zich voor de halve finale. Die worden vanavond afgewerkt. Eerst neemt Academy Eagles uit Turks en Caicos het op tegen Moca van de Dominicaanse Republiek, waarna Weymouth Wales uitkomt tegen Club Franciscain.
De verliezende finalisten bekampen elkaar zondag in de strijd om de derde plaats, waarna de finale wordt afgewerkt. De twee finalisten plaatsen zich tegelijk voor de Concacaf Caribbean Cup, waaraan Robinhood deelneemt. Dat toernooi, waarvan Robinhood in 2023 de eerste editie won, gaat op 19 augustus van start en duurt tot en met 4 december.
- Genevievre Jordan opnieuw in DNA: “Mensen hebben problemen …..
- Twee verdachten betrokkenheid moord op Rishi Parmessar vrij…..
- Honderden kinderen in China vergiftigd door loodverf in sch…..
- ‘Onmenselijk’ – Hoe Trump arrestatiecijfers opdreef bij imm…..
- DNA geef verklaring uit over termijn van convocatie..
- President Simons: “Luchtvaartsector en SLM vereisen acute a…..
- Frankrijk zet door met erkenning Palestijnse staat, tot woe…..
- Nieuwe stemmen..
- Twee Surinamers aangehouden in Brazilië voor drugs en fraud…..
- 21 dorpen betrokken bij duurzame energietransitie via JET-p…..
- Man (53) overlijdt in MMC twee dagen na te zijn neergestoke…..
- Excellentie ontdekt zelfbediening: ‘Waar zit de olie?’..
- Vermiste graafmachine LVV na aangifte teruggevonden: politi…..
- Leerkrachten klagen: “Onmenselijk om zes maanden zonder loo…..
- Investeren in de toekomst..
- Nieuwe communicatie, oude patronen: ontmoeting Adhin-IMF zo…V
- NPS in spagaat: torenhoge DNA-salarissen versus beloftes va…V
- Kendrick Lamar en SZA naar gezamelijke tour in LondenV
- Moeder van Sean Kingston veroordeeld tot vijf jaar cel voor…V
- Zwaarbewapende bende steelt kilo ruw goud bij overval op co…..
- Gaza’s draaikolk van menselijk leed roept wereldwijd om hul…V