De terugkeer van Transvaal op het Concacaf-strijdtoneel is van korte duur geweest. Alhoewel de groen-witten ongeslagen bleven tijdens de CFU Club Shield, mogen ze niet verder in het toernooi dat op Trinidad en Tobago wordt afgewerkt.
Transvaal, onder leiding van interim-coach Regillio Vroom, won zondag zijn eerste wedstrijd in poule C nog overtuigend met 3-0 van Wolues van de Britse Maagdeneilanden. Echter, het team kwam dinsdag in het tweede, tevens laatste groepsduel, niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen All Saints United van Antigua en Barbuda, die ook kans maakte op de volgende ronde.
Weymouth Wales profiteerde optimaal van het puntengemors van beide clubs door zelf met klinkende cijfers van Wolues te winnen: 8-0. De Barbadiaanse club, die zijn eerste groepswedstrijd ook al won (3-1 tegen Police van Trinidad en Tobago), eindigde daardoor met de volle buit van zes punten op de eerste plaats in de poule.
Transvaal en Police eindigden met vier punten op respectievelijk de tweede en derde plaats, terwijl SCSA Eagles van Sint Maarten en Wolues puntloos bleven.
In totaal deden 24 clubs, verdeeld in vier poules van elk zes teams, mee aan het toernooi. Alleen de koplopers plaatsten zich voor de halve finale. Die worden vanavond afgewerkt. Eerst neemt Academy Eagles uit Turks en Caicos het op tegen Moca van de Dominicaanse Republiek, waarna Weymouth Wales uitkomt tegen Club Franciscain.
De verliezende finalisten bekampen elkaar zondag in de strijd om de derde plaats, waarna de finale wordt afgewerkt. De twee finalisten plaatsen zich tegelijk voor de Concacaf Caribbean Cup, waaraan Robinhood deelneemt. Dat toernooi, waarvan Robinhood in 2023 de eerste editie won, gaat op 19 augustus van start en duurt tot en met 4 december.
- Regering verkent schuldenverlichting, maar details ontbreke…..
- Mary Borsato sluit bruidswinkel na 47 jaar en gaat met pens…..
- Help, de president is weg – en ik hoor mezelf denken!..
- Miley Cyrus onthult concertfilm van ‘Spotify Billions Clu…..
- RO-minister tegen dr- en rr-leden Commewijne: ‘Blijf zichtb…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met focus…..
- Suriname vraagt om iets nieuws.
- Opmerkelijk – Google moet Argentijn die naakt werd gefotogr…..
- Verdedigingsplannen halen uit internationale berichten: 380…..
- Rassenhaat..
- Wan Okasi: Regering Simons moet met daden komen voor mensen…..
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak over Stalweide..
- Yusuf: “Als je werkt en je je inzet voor wat je wilt, je he…..
- Vitale bruggen in Kabalebo zijn hersteld..
- Supermarktkassa als graadmeter van echte welvaart..
- Verkeersveiligheid belangrijke beleidsprioriteit JusPol-min…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert éénjarig bestaan..
- Minister Baasaron heeft aandacht voor ‘ease of doing busine…..
- Veehoudersbond bezorgd over onregelmatigheden in melkproduc…..
- Open dag STS 4 moet helpen bij maken van studiekeuze..
- Gebruikt Trump Afrika als ‘stortplaats’ voor cr….