Onze veelbelovende stand up comedian Chelle Lis is in Nederland. ‘’A bigi ster doro in Holland. Klaar om dat ding te bossen!!!‘’, schrijft cabaretier Roué Verveer, met wie Chelle samen de shows gaat doen in Nederland, op Facebook. Het worden in totaal zeven shows. Deze vinden op 6, 9, 11, 12 en 13 juli plaats. Ze zijn al bijna uitverkocht. In Amsterdam, in theater De Meervaart zijn er drie shows. In Rotterdam, Oude Luxortheater zijn er twee.
Na de shows in Nederland staat Chelle met haar eerste show: ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe!’, twee keer, op 26 en 27 juli, in Theater Thalia. Ze trad met dezelfde show ook vorig jaar november voor een volle zaal op.
In de hilarische voorstelling ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe’, stelt Chelle haar familie aan je voor. Op haar eigen humoristische manier belicht ze haar vaderskant, moederskant én schoonfamilie. Met scherpe observaties en een flinke dosis humor, geeft ze haar unieke kijk op de vaak herkenbare en komische dynamiek binnen families.
The post Chelle Lis in Nederland ..
- President Santokhi op Vaderdag: “Uw inzet wordt gewaardeerd…..
- LIPPENDIENST..
- VERKEERSCONTROLE VAN LIKMEVESTJE..
- Trump-regering overweegt nieuw inreisverbod voor 36 landen..
- Vierenveertig..
- Vrouwelijk leiderschap in opmars: wat betekent een presiden…..
- ABOP op Vaderdag: “Jullie zijn het fundament van sterke gez…..
- Eer aan de vaders – het fundament van gezin en natie..
- Miracle 2 is terug met vleugje soul, scheutje liefde en nie…..
- Plein: “Wie de fout in is gegaan, moet gewoon de bak in…..
- HOE GAAN WIJ HET BETALEN?..
- Van klungelig beleid naar een geoliede toekomst voor elke S…..
- Ann Sadi wil dat nieuw parlement uitgelekte missives als ee…..
- Na bijkans veertig jaar wederom gekwalificeerde parlementai…..
- Jongeren in detentie vinden stem via muziekproject..
- Tienermeisje neergestoken door dertienjarige..
- Marronkern van de ABOP blijft stabiel..
- Surinames unieke troef in de wereldwijde klimaatstrategie..
- 13-jarige scholier met ernstige steekverwonding opgenomen i…..
- Vijftig vaders doen mee aan Vaderdag special van Stichting …..
- Familieruzie eindigt in bloedbad..