Onze veelbelovende stand up comedian Chelle Lis is in Nederland. ‘’A bigi ster doro in Holland. Klaar om dat ding te bossen!!!‘’, schrijft cabaretier Roué Verveer, met wie Chelle samen de shows gaat doen in Nederland, op Facebook. Het worden in totaal zeven shows. Deze vinden op 6, 9, 11, 12 en 13 juli plaats. Ze zijn al bijna uitverkocht. In Amsterdam, in theater De Meervaart zijn er drie shows. In Rotterdam, Oude Luxortheater zijn er twee.
Na de shows in Nederland staat Chelle met haar eerste show: ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe!’, twee keer, op 26 en 27 juli, in Theater Thalia. Ze trad met dezelfde show ook vorig jaar november voor een volle zaal op.
In de hilarische voorstelling ‘Laat Chelle je vertelle – Van je familie moet je het hebbe’, stelt Chelle haar familie aan je voor. Op haar eigen humoristische manier belicht ze haar vaderskant, moederskant én schoonfamilie. Met scherpe observaties en een flinke dosis humor, geeft ze haar unieke kijk op de vaak herkenbare en komische dynamiek binnen families.
The post Chelle Lis in Nederland ..
- Digitaal dashboard verkiezingen was nuttig en betrouwbaar..
- Politicoloog Zeggen: “Coalitie rust niet op ideologische ov…..
- Oliekoorts legt onze zwakke plekken bloot..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- DNA informeert over stappen op weg naar beëdiging nieuw par…..
- Essed: ‘Morele tegenstelling verdeelt ons land al decenni…..
- PROF RIP..
- Aanhoudende onweersbuien vandaag..
- CBvS: verhoogde bestedingen en wisselkoersvolatiteit oorzaa…..
- Zweedse ‘kindsoldaten’ steeds vaker ingezet voor misdaad op…..
- Santokhi blijft langer in functie als VVV president moet ki…..
- Suriname geschorst door EITI..
- “Dragon” Domineert de Box Office Met $83 Miljoe…..
- Verdachte aangehouden voor schietincident aan de Parijsstra…..
- Dagblad Suriname..
- Column: A ten doro… fu lusu den privilege..
- Verkiezingsuitslag heeft nog geen juridische geldigheid..
- Actieprogramma voor pensioencrisis op tafel bij SBF..
- De Opkomst van Narcoterroristen in Colombia..
- FIFA’s $2 Billion Extravaganza Kicks Off With Just a …..
- SLM is Casas US$ 3 miljoen schuldig..