De directeur van het Centraal Bureau voor Burgerzaken (CBB), Anastatia Kanapé-Pokie, zet zich volledig in om de beste kiezerslijsten voor de komende verkiezingen te produceren. Om dit doel te bereiken zullen impopulaire maatregelen worden getroffen, zoals het deactiveren van burgers die niet meer in Suriname wonen of niet te traceren zijn op hun opgegeven adres. Dit besluit werd genomen na grondig onderzoek.
De CBB-topvrouw benadrukt dat zij alle rapporten van belangrijke actoren die betrokken zijn bij de verkiezingen heeft doorgenomen en dat de onregelmatigheden die zich bij de vorige verkiezingen hebben voorgedaan, niet mogen worden herhaald. “Als directeur van het CBB wil ik het anders doen. Ik draag samen met mijn team en de leiding van het ministerie van Binnenlandse Zaken de verantwoordelijkheid,” stelt Kanape-Pokie in een gesprek met Suriname suriname.
Ze erkent de grote verantwoordelijkheid die ze als CBB-directeur draagt en stelt dat er vier maanden voor de verkiezingen nog veel werk te verrichten is. “We moeten de zaken goed voorbereiden. We streven naar het beste, ondanks de uitdagingen die we tegenkomen,” zei ze.
Kanapé-Pokie voegt toe dat het CBB en het ministerie van Binnenlandse Zaken zich samen voorbereiden op het organiseren van de beste verkiezingen ooit, waarbij de nadruk ligt op het leveren van betrouwbare kiezerslijsten.
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..