De directeur van het Centraal Bureau voor Burgerzaken (CBB), Anastatia Kanapé-Pokie, zet zich volledig in om de beste kiezerslijsten voor de komende verkiezingen te produceren. Om dit doel te bereiken zullen impopulaire maatregelen worden getroffen, zoals het deactiveren van burgers die niet meer in Suriname wonen of niet te traceren zijn op hun opgegeven adres. Dit besluit werd genomen na grondig onderzoek.
De CBB-topvrouw benadrukt dat zij alle rapporten van belangrijke actoren die betrokken zijn bij de verkiezingen heeft doorgenomen en dat de onregelmatigheden die zich bij de vorige verkiezingen hebben voorgedaan, niet mogen worden herhaald. “Als directeur van het CBB wil ik het anders doen. Ik draag samen met mijn team en de leiding van het ministerie van Binnenlandse Zaken de verantwoordelijkheid,” stelt Kanape-Pokie in een gesprek met Suriname suriname.
Ze erkent de grote verantwoordelijkheid die ze als CBB-directeur draagt en stelt dat er vier maanden voor de verkiezingen nog veel werk te verrichten is. “We moeten de zaken goed voorbereiden. We streven naar het beste, ondanks de uitdagingen die we tegenkomen,” zei ze.
Kanapé-Pokie voegt toe dat het CBB en het ministerie van Binnenlandse Zaken zich samen voorbereiden op het organiseren van de beste verkiezingen ooit, waarbij de nadruk ligt op het leveren van betrouwbare kiezerslijsten.
- President geeft opdracht salarissen medewerkers Huize Ashia…..
- Suriname ontvangt prestigieuze LatinFinance-erkenning voor …..
- SVJ bezorgd over aanvallen journalisten en mediabedrijven..
- ABOP houdt op 15 februari grootse massameeting in verband 3…..
- ‘We willen iedereen in Suriname tellen’..
- SVJ bezorgd over partijpolitieke aanvallen op media en jour…..
- Militairen en politieagenten krijgen Franse taalcursus voor…..
- Verdachte met 2 ton SRD en drugs ingerekend..
- Verbinding..
- SEOB: Suriname boekt vooruitgang, maar vervolgprogramma IMF…..
- Finaal concept Wet Collectieve Rechten komende week naar DN…..
- Reactie op redactioneel artikel dWT ‘Hypocrisie NDP’..
- Bromfietser overlijdt acht dagen na aanrijding met truck..
- STVS personeel heft prikactie op na gesprek met Moensi..
- Wrange vruchten populisme..
- SRD 700.000 en sieraden buitgemaakt bij gewelddadige berovi…..
- Prikactie bij STVS: personeel eist oplossing voor overuren..
- Man aangehouden te Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbe…..
- CBB-directeur belooft de beste kiezerslijsten voor komende …..
- Relatie Suriname-Nederland onder vergrootglas tijdens sympo…..
- Bromfietser overlijdt door letsels aanrijding..