De buurtmanager van het politiebureau Nieuw Nickerie, de Majoor van politie F. Djaharie, heeft in samenwerking met het Commissariaat Nickerie op woensdag 12 februari 2025 het onderzoek ingesteld naar een illegale vuilstorting langs de Ir. Mn. Ataoellahweg in het district Nickerie.
Een oplettende burger maakte melding van de illegale vuilstorting bij de districtscommissaris (DC) van Nickerie, die vervolgens de buurtmanager inschakelde om het incident te onderzoeken. Tijdens het onderzoek werd de eigenaar van de betrokken truck, S.N. (44), in beeld gebracht als de persoon die het vuil zou hebben gedumpt. Verder bleek uit het onderzoek, dat het vuil afkomstig was van een winkelzaak. Nadat de eigenaar van de truck door de buurtmanager en medewerkers van het commissariaat ernstig is aangesproken, heeft S.N. het gedumpte vuil dezelfde dag opgeruimd.
Daarnaast werd ook melding gemaakt van een ander geval, waarbij vuilophoping op een woonerf in Nieuw Nickerie gevaar vormde voor de volksgezondheid door het aantrekken van allerlei ongedierten. De bewoner die ernstig door de buurtmanager werd ernstig aangesproken, gaf direct gevolg aan de aanmaning om het vuil te verwijderen.
Op de gemeenschap wordt het beroep gedaan, zoveel als mogelijk te zorgen voor een schone omgeving, aangezien dit bij u zelf begint. Samen met de overheid, zal uw bijdrage leiden tot een schoonmilieu, welke bevorderlijk is voor een gezond en leefbaar Suriname. Uw medewerking draagt bij tot het verschil!
Veiligheid een zaak van u en de politie!!!!!!!!
Buurtmanager Nieuw Nickerie treedt op tegen illegale vuilstorting en vuilophoping in Nieuw Nickerie Korps Politie Suriname.
- BESCHOUWING — Lantibedrijven op de schop..
- Palestijnse ambassadeur spreekt Caribische leiders over Isr…..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale uitdagi…..
- Man krijgt levenslang voor moord op vriendin en haar ouders..
- Arena Politieke Partij krijgt financiële steun van Max Ghaz…..
- Documenten bestemd voor CHS van Arena Politieke Partij gest…..
- SVB: ‘Versterking organisatie met installatie onafhankelijk…..
- APP-voorzitter: “We gaan voor hygiënische politiek”..
- Verdachten in drugssmokkelzaak SLM-toestel gehoord..
- Inschrijven voor Staatsolie-obligatie kan vanaf USD 100/eur…..
- A20, DOE en PRO betalen gezamenlijk de waarborgsom; voorzit…..
- George Raymon D Mattos..
- D Mattos George Raymon..
- In 2025 worden vijf exploratieputten geboord in Surinaams z…..
- Caricom..
- Jeane Helene Leliënhof..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Het was een wens van de NDP dat cr…..
- NDP klaagt Guyana aan bij Caricom: “Onrechtmatige handeling…..
- Brandstofprobleem KPS opgelost..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale..
- Kasmiatoen – Tonia – Brandon-Nitiredjo..