De buurtmanager van het politiebureau Nieuw Nickerie, de Majoor van politie F. Djaharie, heeft in samenwerking met het Commissariaat Nickerie op woensdag 12 februari 2025 het onderzoek ingesteld naar een illegale vuilstorting langs de Ir. Mn. Ataoellahweg in het district Nickerie.
Een oplettende burger maakte melding van de illegale vuilstorting bij de districtscommissaris (DC) van Nickerie, die vervolgens de buurtmanager inschakelde om het incident te onderzoeken. Tijdens het onderzoek werd de eigenaar van de betrokken truck, S.N. (44), in beeld gebracht als de persoon die het vuil zou hebben gedumpt. Verder bleek uit het onderzoek, dat het vuil afkomstig was van een winkelzaak. Nadat de eigenaar van de truck door de buurtmanager en medewerkers van het commissariaat ernstig is aangesproken, heeft S.N. het gedumpte vuil dezelfde dag opgeruimd.
Daarnaast werd ook melding gemaakt van een ander geval, waarbij vuilophoping op een woonerf in Nieuw Nickerie gevaar vormde voor de volksgezondheid door het aantrekken van allerlei ongedierten. De bewoner die ernstig door de buurtmanager werd ernstig aangesproken, gaf direct gevolg aan de aanmaning om het vuil te verwijderen.
Op de gemeenschap wordt het beroep gedaan, zoveel als mogelijk te zorgen voor een schone omgeving, aangezien dit bij u zelf begint. Samen met de overheid, zal uw bijdrage leiden tot een schoonmilieu, welke bevorderlijk is voor een gezond en leefbaar Suriname. Uw medewerking draagt bij tot het verschil!
Veiligheid een zaak van u en de politie!!!!!!!!
Buurtmanager Nieuw Nickerie treedt op tegen illegale vuilstorting en vuilophoping in Nieuw Nickerie Korps Politie Suriname.
- Voedselpakketten uit India ‘gewoon een business’..
- Geen aansluiting DA ’91 bij A20-DOE-PRO..
- Volksgezondheid onderzoekt tekort medische zeep AZP..
- Reactie Luchthavenbeveiliging op meldingen van ontvreemde s…..
- 3 dorpen Boven-Suriname voorzien van veilig drinkwater..
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..
- Volksgezondheid op Wereld Kanker Dag: ‘We hebben elkaar nod…..
- India bewijst humaniteit..
- Medewerkers AdeKUS in actie om achterstallige betaling..
- I-Care polikliniek voor preventieve oogzorg en specialistis…..
- Medewerkers bestuursressorten Marowijne-Zuidwest en Boven-T…..
- Multidisciplinaire werkgroepen presenteren aanbevelingen in…..
- Somohardjo beschuldigt minister Landvreugd van machtsmisbru…..
- Somohardjo: “Volk apprecieert asfalteren wegen vlak voor ve…..
- Vier jaar Yankee-circus..
- President wil 100.000 boekjes over verworvenheden regering..
- Surinaamse oogzorg verstekt met I-Care polikliniek..
- NAVO-baas Rutte steunt visie van Trump over strategisch bel…..