GRONINGEN — Het bezoek dat de leden van de Organisatie Bus- en Boothouders Suriname in Saramacca woensdag hebben gebracht aan districtscommissaris Sherin Bansi-Durga is geen protest, maar een signaal naar de centrale overheid om hun salarissen op tijd te storten. Dat hield coordinator Damian Rokadji de burgermoeder voor.
De bus- en boothouders leveren diensten aan het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur en zijn verantwoordelijk voor het schoolvervoer. De groep beklaagde zich bij Bansi-Durga over de late uitbetalingen door OWC en het uitblijven van de toegezegde loonsverhoging van 15 procent. Deze zou per januari 2025 ingaan.
Rokadji maakte duidelijk dat de ongeveer 25 bushouders voorstander zijn van optimale dienstverlening, maar haalde aan dat ze ook andere logistieke verplichtingen hebben. Het actiemodel werd woensdag ook elders in het land, bij andere commissariaten, toegepast. In Paramaribo trok men naar het kabinet van de vicepresident.
Bansi-Durga zei minister Henry Ori van OWC aandacht te zullen vragen voor de grieven van de bus- en boothouders. Ook beloofde ze de president in te zullen lichten. De districtscommissaris zei er alles aan te zullen doen dat de knelpunten van de doelgroep spoedig tot het verleden zullen behoren.
Districtscommissaris Sherin Bansi-Durga hoorde woensdag de grieven van de bus- en boothouders aan. [: BIC Saramacca]
- Santokhi moedigt internationale bedrijven aan om te investe…..
- Weer geen brandstof voor de politie..
- Brunswijk citeert selectief uit brief minister Ramsaran..
- Trump wil transgender sporters visum en toegang tot VS ontz…..
- ICT-lokaal Henry Hassankhan Scholengemeenschap heropent..
- Philip Alexander Tholel (89) Amsterdam 29-1-2025..
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..