GRONINGEN — Het bezoek dat de leden van de Organisatie Bus- en Boothouders Suriname in Saramacca woensdag hebben gebracht aan districtscommissaris Sherin Bansi-Durga is geen protest, maar een signaal naar de centrale overheid om hun salarissen op tijd te storten. Dat hield coordinator Damian Rokadji de burgermoeder voor.
De bus- en boothouders leveren diensten aan het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur en zijn verantwoordelijk voor het schoolvervoer. De groep beklaagde zich bij Bansi-Durga over de late uitbetalingen door OWC en het uitblijven van de toegezegde loonsverhoging van 15 procent. Deze zou per januari 2025 ingaan.
Rokadji maakte duidelijk dat de ongeveer 25 bushouders voorstander zijn van optimale dienstverlening, maar haalde aan dat ze ook andere logistieke verplichtingen hebben. Het actiemodel werd woensdag ook elders in het land, bij andere commissariaten, toegepast. In Paramaribo trok men naar het kabinet van de vicepresident.
Bansi-Durga zei minister Henry Ori van OWC aandacht te zullen vragen voor de grieven van de bus- en boothouders. Ook beloofde ze de president in te zullen lichten. De districtscommissaris zei er alles aan te zullen doen dat de knelpunten van de doelgroep spoedig tot het verleden zullen behoren.
Districtscommissaris Sherin Bansi-Durga hoorde woensdag de grieven van de bus- en boothouders aan. [: BIC Saramacca]
- Santokhi ziet nog geen aanleiding om Landvreugd thuis te ze…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7.337..
- Boksteen: Paramaribo goed voor 20 zetels; Wanica 12..
- Ambtenaren bij STVS eisen uitbetaling van overuren..
- Suriname trekt investeringen aan met vier nieuwe samenwerki…..
- NH bezoekt binnenland voor energieproject Biosweet II..
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..
- IMF: Suriname op weg naar explosieve economische groei door…..
- GEVAARLIJKE KUIL..
- A20: Investeren in Suriname? Eerst een realiteitstest..
- Drugsverdachte met SRD 200.000 aangehouden..
- Mac Andrew roept STVS-personeel op in dialoog te blijven..
- “Diaspora biedt kansen voor groei en vooruitgang”..
- President: BIZA-minister wordt niet op non-actief gesteld; …..
- Armoedegrens nu vastgesteld op SRD 7337..