Robinhood zal, als alles goed gaat, binnenkort afscheid moeten nemen van Jamilhio Rigters. De spelmaker heeft plannen om zijn voetbalcarrière in het buitenland voort te zetten. De goaltjesdief van Robinhood en international van Natio onthulde dit via het socialmediakanaal van de Suriname Major League (SML) in aanloop naar de start van het nieuwe seizoen. De voetballer wil echter nog niet prijsgeven waar hij zijn loopbaan zal voortzetten.
“Ik ben ermee bezig”, gaf hij toe over een mogelijk vertrek naar het buitenland. Over zijn bestemming hield hij zijn lippen stijf. “Wanneer het zover is, zal ik het zelf bekendmaken.” Rigters schrikt er niet van dat er interesse is vanuit het buitenland. Volgens de aanvaller is dit een gevolg van de successen die Robinhood de afgelopen twee seizoenen boekte. In 2023 wonnen de rood-groenen bijna alles.
Lokaal werden de landstitel en de bekertitel behaald, maar vooral de prestaties buiten de landsgrenzen vielen op. Zo werd Robinhood zowel Concacaf Caribbean Shield- als Concacaf Caribbean Cup-kampioen.
De rood-groenen drongen zelfs door tot de knock-outfase van de Concacaf Champions Cup, waar ze uiteindelijk hun meerdere moesten erkennen in Herediano uit Costa Rica. Rigters, die aanvoerder is van Robinhood, had een cruciale bijdrage in dit succes.
“We hebben de afgelopen twee jaar goede competitiejaren gedraaid. Er zijn mensen die naar ons kijken, vandaar die aanbiedingen”, licht Rigters de belangstelling in hem toe. Het is niet de eerste keer dat Rigters naar het buitenland gaat. In 2022 vertrok de linkspoot naar Zweden voor een stageperiode bij Norrby IF.
De aanvaller van Robinhood slaagde er toen niet in een contract af te dwingen bij de Zweedse tweedeklasser, maar keerde na de stageperiode van vier weken met een dosis ervaring terug. Nu zal hij opnieuw proberen een profcarrière in het buitenland te lanceren.
- Meteodienst: Kans op zware buien in kustgebied..
- Energiesector centraal tijdens tweedaags Suriname Awareness…..
- Celstraffen voor Schotse kindermisbruikbende: mogelijk leve…..
- Unesco erkent Lentefeest als cultureel erfgoed..
- Glenn Roy Pinas (61) Almere 25-1-2025..
- Niet-Amerikanen zijn naar Mexico gedeporteerd..
- 56 bedrijven hebben reeds een grant ontvangen binnen het SU…..
- Energiesector centraal tijdens tweedaagse Suriname Awarenes…..
- Column: Bundeling uit opportunisme of realiteit..
- Suriname legt steeds dossiers aan bij protest tegen activit…..
- De Nieuwe Wind-voorzitter John Samuel: ‘Nieuwe stembiljette…..
- CBB-directeur: “Geen aanvragen voor ID-kaarten van Mennonie…..
- TOEVLOED VAN MIGRANTEN NIET ONDENKBAAR..
- Waterkant-project vordert gestaag..
- Onbegaanbare wegen door zware regenval..
- 10 keer massale viering Chinees Nieuwjaar in Suriname..
- EZ treedt op tegen ondernemers die zich niet houden aan het…..
- Verdachte die intern werd opgespoord ingerekend..
- Surinamers hebben Curaçaose herdenkingscultuur helpen vorme…..
- Unesco erkent Chinees lentefeest als immaterieel cultureel …..
- Kleine bedrijven Matta zetten stap richting formalisatie..