Robinhood zal, als alles goed gaat, binnenkort afscheid moeten nemen van Jamilhio Rigters. De spelmaker heeft plannen om zijn voetbalcarrière in het buitenland voort te zetten. De goaltjesdief van Robinhood en international van Natio onthulde dit via het socialmediakanaal van de Suriname Major League (SML) in aanloop naar de start van het nieuwe seizoen. De voetballer wil echter nog niet prijsgeven waar hij zijn loopbaan zal voortzetten.
“Ik ben ermee bezig”, gaf hij toe over een mogelijk vertrek naar het buitenland. Over zijn bestemming hield hij zijn lippen stijf. “Wanneer het zover is, zal ik het zelf bekendmaken.” Rigters schrikt er niet van dat er interesse is vanuit het buitenland. Volgens de aanvaller is dit een gevolg van de successen die Robinhood de afgelopen twee seizoenen boekte. In 2023 wonnen de rood-groenen bijna alles.
Lokaal werden de landstitel en de bekertitel behaald, maar vooral de prestaties buiten de landsgrenzen vielen op. Zo werd Robinhood zowel Concacaf Caribbean Shield- als Concacaf Caribbean Cup-kampioen.
De rood-groenen drongen zelfs door tot de knock-outfase van de Concacaf Champions Cup, waar ze uiteindelijk hun meerdere moesten erkennen in Herediano uit Costa Rica. Rigters, die aanvoerder is van Robinhood, had een cruciale bijdrage in dit succes.
“We hebben de afgelopen twee jaar goede competitiejaren gedraaid. Er zijn mensen die naar ons kijken, vandaar die aanbiedingen”, licht Rigters de belangstelling in hem toe. Het is niet de eerste keer dat Rigters naar het buitenland gaat. In 2022 vertrok de linkspoot naar Zweden voor een stageperiode bij Norrby IF.
De aanvaller van Robinhood slaagde er toen niet in een contract af te dwingen bij de Zweedse tweedeklasser, maar keerde na de stageperiode van vier weken met een dosis ervaring terug. Nu zal hij opnieuw proberen een profcarrière in het buitenland te lanceren.
- Nurmohamed wil geen leningen om problemen met vuilophaal op…..
- MinOWC roept bedrijven op voor deelname Onderwijs- en Beroe…..
- Hassankahn: ‘Nationale eenheid en eerlijkheid rond verkiezi…..
- Eerste voedselcontainers uit India aangekomen; garantie vei…..
- Verdachte gearresteerd voor online verspreiding pornografis…..
- Inbreker tijdens inbraak in woning aangehouden..
- Basketbalster Marica: ‘Ik ben weer bij De Arend’..
- Cedric van Samson zal uitspraken pas rectificeren als de re…..
- Eskak ontkent berichten over importkiezers..
- Hoogdorp: ‘Leerkrachten worden steeds ontevredener’..
- Morgen duidelijk of er een politiek alternatief komt..
- Colombiaanse vliegtuigen met gedeporteerden arriveren in Bo…..
- 13-jarige tiener voor diefstal door de politie aangehouden..
- Zakelijke conferenties bieden kansen voor Surinamers lokaal…..
- Man (27) op J.A. Pengelluchthaven aangehouden voor versprei…..
- 20-jarige man op heterdaad betrapt bij inbraak woning omgev…..
- Surinaamse basketballers veroveren Tri Nations Cup ten kost…..
- Nieuwe Bridge visumfolie geïntroduceerd door Amerikaanse am…..
- Raffinaderij Staatsolie langer dan maand defect..
- A20 niet tevreden met lijsttrekkerskandidaat van DOE..
- 27-jarige man aangehouden voor verspreiden porno beelden..