De politie van Brokopondo ontving in de avond van zondag 24 augustus 2025 een melding via het Command Center over een gewapende overval en moord. Het incident vond plaats aan de Ramaweg, nabij Mast 73 in het district Brokopondo.
Uit het voorlopige politionele onderzoek kwam naar voren dat de slachtoffers, aangeduid als W.R. en D.H., onder het voorwendsel van een woningbezichtiging naar de locatie waren gelokt. Bij aankomst werden de slachtoffers overvallen en onder schot gehouden door twee gewapende, gemaskerde mannen en een vrouw die eveneens deel uitmaakt van de bende. Het tweetal werd gebonden, gemarteld en vervolgens meegenomen naar een afgelegen weg.
D.H. werd daar doodgeschoten, terwijl W.R. in zijn arm werd geraakt. Hij slaagde erin zich in veiligheid te brengen. Na de komst van de politie werd W.R. door een ontboden ambulance afgevoerd naar een ziekeninrichting voor medische hulp. Het ontzielde lichaam van D.H., dat werd aangetroffen met een schotwond in de rug, is in opdracht van het Openbaar Ministerie in beslag genomen voor obductie.
Op de plaats delict zijn verschillende sporen aangetroffen die betrekking hebben op het incident. De daders hebben onder meer geld, sieraden, telefoons en het voertuig van één van de slachtoffers buitgemaakt. Op basis van het onderzoek is één van de daders in beeld gebracht. De politie die belast is met deze strafzaak, werkt aan de opsporing en aanhouding van het trio.
Degenen die verantwoordelijk zijn voor deze brute moord, hebben niet alleen het leven van D.H.. ontnomen, maar ook diepe littekens achtergelaten bij W.R. en de nabestaanden. Het plegen van een dergelijke daad brengt onmetelijk veel verdriet en leed met zich mee. Dit leed raakt niet alleen de slachtoffers, maar ook hun families, vrienden en de gehele gemeenschap.Het is nooit te laat om de juiste beslissing te nemen. Wees moedig en meld u aan bij de politie van de afdeling Kapitale Delicten.`
Brute overval in Brokopondo: Eén man doodgeschoten, daders voortvluchtig Korps Politie Suriname.
- Verdachten zware mishandeling en poging diefstal opgesloten..
- Braziliaanse oud-president Bolsonaro onder huisarrest wegen…..
- Carmen Tecla Francis (68) Rotterdam 3-8-2025..
- Norine Bernadette Valpoort – Faverey (85) Den Haag, …..
- Natin opleiding Olie en Gas uitdagend en verrijkend..
- President Simons prijst bijdrage Zijin Rosebel aan economie…..
- Na 35 jaar eindelijk ‘beweging’: Dochter Herman Gooding aan…..
- SLM moet betere positie krijgen..
- SLM heeft vanaf deze maand eigen vrachtvliegtuig..
- Nieuwe elektrische pick-up rijdt nu ook op Surinaamse wegen..
- Achtjarige overlijdt na incident met waterscooter..
- Minister Tsang laat zich uitgebreid informeren over beleid …..
- NIEUWE BELIZAANSE VALUTA MORGEN BIJ GELDAUTOMATEN IN HET HE…..
- Rechter wijst opnieuw verzoek tot vrijlating van Sean ‘Didd…..
- Lula kondigt mogelijke herverkiezing aan in 2026 en hekelt …..
- Vier arrestanten op de vlucht na ontsnapping uit cellenhuis…..
- General manager: Levensduur Zijin Rosebel Gold Mines verlen…..
- Structurele oplossing blijft uit: Albina totaal afhankelijk…..
- Minister Huur benadrukt morele plicht bij installatie nieuw…..
- 8-jarig kind overleden na waterscooterongeval bij recreatie….
- Twee verdachten aangehouden in afzonderlijke strafzaken.