De politie van Brokopondo ontving in de avond van zondag 24 augustus 2025 een melding via het Command Center over een gewapende overval en moord. Het incident vond plaats aan de Ramaweg, nabij Mast 73 in het district Brokopondo.
Uit het voorlopige politionele onderzoek kwam naar voren dat de slachtoffers, aangeduid als W.R. en D.H., onder het voorwendsel van een woningbezichtiging naar de locatie waren gelokt. Bij aankomst werden de slachtoffers overvallen en onder schot gehouden door twee gewapende, gemaskerde mannen en een vrouw die eveneens deel uitmaakt van de bende. Het tweetal werd gebonden, gemarteld en vervolgens meegenomen naar een afgelegen weg.
D.H. werd daar doodgeschoten, terwijl W.R. in zijn arm werd geraakt. Hij slaagde erin zich in veiligheid te brengen. Na de komst van de politie werd W.R. door een ontboden ambulance afgevoerd naar een ziekeninrichting voor medische hulp. Het ontzielde lichaam van D.H., dat werd aangetroffen met een schotwond in de rug, is in opdracht van het Openbaar Ministerie in beslag genomen voor obductie.
Op de plaats delict zijn verschillende sporen aangetroffen die betrekking hebben op het incident. De daders hebben onder meer geld, sieraden, telefoons en het voertuig van één van de slachtoffers buitgemaakt. Op basis van het onderzoek is één van de daders in beeld gebracht. De politie die belast is met deze strafzaak, werkt aan de opsporing en aanhouding van het trio.
Degenen die verantwoordelijk zijn voor deze brute moord, hebben niet alleen het leven van D.H.. ontnomen, maar ook diepe littekens achtergelaten bij W.R. en de nabestaanden. Het plegen van een dergelijke daad brengt onmetelijk veel verdriet en leed met zich mee. Dit leed raakt niet alleen de slachtoffers, maar ook hun families, vrienden en de gehele gemeenschap.Het is nooit te laat om de juiste beslissing te nemen. Wees moedig en meld u aan bij de politie van de afdeling Kapitale Delicten.`
Brute overval in Brokopondo: Eén man doodgeschoten, daders voortvluchtig Korps Politie Suriname.
- Bouw gestart aan mega-gaspijpleiding Nigeria-Marokko.
- Nederlandse ambassadeur ontmoet president Simons.
- Israëlische rabbijn roept op tot totale uithongering van Ga….
- ‘Joods lijden’ is een wereldgebeurtenis, omdat ‘één Joods l….
- Nederlandse ambassadeur Oostelbos bij president Geerlings-S…..
- Suriname in crisis: armoede is geen keuze, maar een gevolg …..
- Verkeersveiligheidsinstituut slaat alarm over ernstige verk…..
- Video -Brandweer redt inwoners tijdens overstromingen in Zu….
- Video -Modderstroom treft Himalayadorp: minstens vier doden….
- Video -Maleisische koning brengt historisch staatsbezoek aa….
- Dirk Currie beëdigd als minister van Onderwijs, Wetenschap …..
- Panka : ‘Wij voelen ons vereerd’..
- Justitie roept hulp samenleving in bij opsporing voortvluch….
- Directeur DNV ontheven vanwege strategische positie..
- Tsang wil duidelijkheid rond gunning Van ‘t Hogerhuysstraa…..
- Surinaamse ambassade brengt Caricom en Centraal-Amerika sam…..
- ‘Het ligt niet per se aan de leerlingen maar aan het onderw…..
- Man bijt slang terug na beten – Slang overleden, man in her….
- Monorath: ‘Zolang er geen wetgeving is, geen e-bikes op de …..
- CASAS application call – Assistant Executive Secretary..
- CASAS Application call – Legal Advisor..